Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 60039
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αρχικα αργησε 20 λεπτα, δε τα λες και λιγα και δικαιολογησε με χαζο ψεμα.
Αισχος να χρεωνουν αυτη τη μικρη οσο και τις αλλες οταν ακομα δεν εχει μαθει τη δουλεια την οποια την δηλωνουν 4 χρονια μεγαλυτερη. Πιπα γυμνασιου, ουτε καν λυκειου η αρχαρια. Και λεει οτι θα κλεισει 3 χρονια στη δουλεια. Δωρεαν πρεπει να το κανει και να μας χρησιμοποιει για εξασκηση. Συμπεριφορα τυπου «αραζω και θα κανω οτι μου πει ΑΝ μου πει». Βαριοταν και το μονο που ειχε στο μυαλο της ηταν ποτε θα περασει η ωρα. Ηρθε με καθημερινα σχολικα ρουχα, λευκα σπορτεξ μαυρισμενα απο την πολλη χρηση.
Να ειμαστε δικαιοι, απο πανω ειχε t-Shirt και αρωμα μαρκας που καπως πηγε να σωσει την παρτιδα. Οχι γοβες, ουτε εσωρουχα δε φορεσε μολις βγηκε απο το ντουζ. Βγηκε τσιτσιδη και αραξε κατευθειαν στο κρεβατι. Ο τεχνιτης που εφτιαξε τις φωτογραφιες δε παιζεται, οχι αστεια.... Μονο το προσωπο ειναι ιδιο παραλειποντας βεβαια τα πολλα κοκκινα σπυρακια που ειχε και λεω κοκκινα γιατι εκτος αυτων υπηρχαν και αλλα 3 απο κεινα τα φουσκωτα, Βαλκανικου στυλ χρωματος μελιτζανι με λιγες τριχουλες να εχουν φυτρωσει. Οτι πιο αντιαισθητικο ! Η μια απο αυτες ηταν στο σαγονι και οι αλλες 2 στη περιοχη γυρω απο το αιδιο της. Οποιος της εχει γλείψει ποτε το μουνι για μενα ειναι ηρωας !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Λάμπρος(3)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
426
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, TOMCRUISE, hornyasfuck και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2021
επρεπε να την ειχες στειλει στον αγυριστο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
review reaction 1 hornyasfuck
05 Ιουνίου, 2021
Φίλε με έσωσες, το είχα βάλει στο πλάνο του ΣΚ...
review reaction 1 hornyasfuck
05 Ιουνίου, 2021
Studio-κόριτσο της αρπαχτής ...
review reaction 1 Stavros(2), hornyasfuck
05 Ιουνίου, 2021
Παρόλα αυτά επειδή έχει καλό σωματάκι και σφιχτό μουνί πρέπει να την πάρεις όταν έχεις πολλές καύλες και να την πηδάς για μία ώρα συνεχόμενα non-stop.
Τότε μόνο αξίζει.
review reaction 1 @.Dod0s
06 Ιουνίου, 2021
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω για πιο λόγο έκανες ραντεβού μιάμισης ώρας... Καταλαβαίνω ότι όλα αυτά που περιγράφεις δεν φαίνονται στο άνοιγμα της πόρτας αλλά τουλάχιστον ας εσωνες το μισάωρο...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
review reaction 1 hornyasfuck
14 Ιουνίου, 2021
πως γινεται οι αλλοι να λενε για καλη πιπα με deep και συ να λες οτι κανει πιπα γυμνασιου. Παλι θα παιζουμε το "βρειτε ποιος λεει ψεμματα" .....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6