Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 136 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πάει αρκετος καιρός από τη συνάντηση με την εν λόγω "κυρία".
Ισχύουν τα κλασικά, κάποιοι θα στραβωσουν, κάποιοι θα πουνε συνάντησες σίγουρα τη Χριστίνα κλπ
Δε με αφορά. Θα πω τι έγινε, αυτός και ο λογος ύπαρξης της κριτικων.
Συνάντηση σε ξενοδοχείο του κέντρου. Ευδιάθετος πολύ καθότι εκείνη τη περίοδο οι δουλειές πήγαιναν καλά, ανοίγω τη πόρτα και βλέπω τη Χριστίνα.
Πρώτη εντύπωση οκ θετική.
Ανεκτό πρόσωπο, κάπως πρόστυχο, της λέω ένα κομπλιμέντο για την ευγένεια της υπόθεσης και μετά από λίγες κουβέντες στα όρθια πάει για το μπάνιο.
Βγαίνει, βλέπω το σώμα της , αρκετά καλό, ωραία βυζιά αλλά πεσμένα εντελώς λόγω βαρύτητας, συμπαθητικό δέρμα, μέχρι εκεί πάνω κάτω αυτά που περίμενα να δω για τη τιμή αυτή.
Μου ξεκινάει χαιδεματα, παίξιμο με το χέρι απαλά, καπάκι πίπα και έχοντας ήδη καυλωσει , τη σηκώνω τη στηνω στα 4 κ αρχίζω αργά στην αρχή και μετά πιο δυνατά, βλέποντας παράλληλα τα μασταρια της να κουνιούνται όμορφα στον απέναντι καθρέφτη.
Τη φέρνω από πάνω να χαρώ λίγο τους βυζους, ξεκινάει κούνημα και σκύβει πλησιαζοντας το πρόσωπο της κοντά στο δικό μου.
Μάγκες είτε πάρετε και μυρισετε ένα χαρτί με τα χυσια σας ,είτε το στόμα της είναι το ίδιο πράγμα.
Το στόμα της μύρισε έντονα σπέρμα από τον προηγούμενο - προηγούμενους.
Τόσο έντονα που δεν υπήρχε η παραμικρή αμφιβολία.
Την σηκώνω αμέσως, τη βάζω στα τέσσερα και αρχίζω με ψιλοκλειστα τα μάτια να σκέφτομαι τα δικά μου....χύνω (για να χύσω) κ φεύγω καρφί για μπάνιο.
Σκέφτομαι αυτό που έγινε κ λέω η της λές να πάς να πλύνει το στόμα της κ τη διώχνεις η της δίνεις μια πιπα και εσύ και ποτέ ξανά.
Βγαίνω έξω λοιπόν να δω τι θα κάνω κ τη βλέπω να γράφει κατι στο κινητό. Το αφήνει μπαίνει στο μπάνιο κ αυτή (άντε να είχε περάσει μισή ώρα από όταν ήλθε) περιμένω γυμνός, βγαίνει κ αφήνοντας τη πετσέτα χτυπάει το κινητό της
Μου λέει συγνώμη είναι κάτι προσωπικό κ πρέπει να το σηκώσω.
Αντε λέω μιλά
Ξεκινάει μιλάει μιλάει και ελέγε πράγματα του στυλ και τι να κάνω εγώ τώρα και θα τα πούμε από κοντά και όσο άκουγα καποιος της φώναζε μέσα από το τηλέφωνο
Την κοιτάω σε μια φάση ,κοιτάει κ αυτή κ λέει σου είπα πρέπει να κλείσω τώρα
Το κλείνει επιτέλους ,της λέω έλα κάθισε εδώ ,λεει άστα πέρασε η ώρα, ήταν και το τηλέφωνο, συμβαίνουν αυτά και ξεκινάει να ντύνεται.
Η πίεση μου πρέπει να ανέβηκε στα υψη αλλά επειδή τέτοια κοροϊδία δε μου έχει ξανατυχει πραγματικά δεν ήξερα πως να αντιδράσω .
Ντύνεται λοιπόν κ μου λέει ώρα να φεύγω.
Σηκώνομαι πάω στο παντελόνι βγάζω ένα 50αρικο πρώτα της το δίνω κ περιμένω να δω αντίδραση.
Μου λεει είναι 80.
Οκ βγάζω κ τα υπόλοιπα, της τα δίνω, πάω στο παράθυρο ανάβω τσιγάρο δεν κοιτάω καν πίσω, ακούω ένα γεια σου καλή συνέχεια κάτι τέτοιο κ φεύγει χωρίς να γυρίσω εγώ. Δεν υπήρχε καν ο λόγος.
Αυτά. Δε ξέρω τι θα κάνατε στη θέση μου όπως είπα δε μου έχει ξανατυχει ποτέ .
Αν δεν ήταν στα καλά της δικό της θέμα όχι δικό μου
Πλήρωσα 80 ευρώ για ένα ξενερωτο χύσιμο , για να την ακούω να μιλάει στο τηλέφωνο κ να μυρίσω το σπέρμα του προηγούμενου.
Από μένα όχι μόνο μαύρο
Άλλα πίσσα και σκοτάδι .

Πληροφορίες Συνάντησης

Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
788
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, paparotriftoulas, Tourtouristas και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2021
Τυχερός είσαι.... θα μπορούσε το ίδιο να είχε συμβεί και μετά την αύξηση στα 100 ευρώ.
review reaction 1 buzzkill, tayrus1982
05 Ιουνίου, 2021
πρεπει να γραφονται μπας και συμμορφωθεί... γιατι οταν την φερνεις σπιτι σου για ραντεβου και της λες ηρθες μονη σου ? και σου λεει ναι και απο κατω την περιμενει η μηχανη με τον δικο της τι κανεις ??? την διωχνεις αυτο εκανα .....
TK
TASSOS karipidis
review reaction 1 f21, petranto, tayrus1982
05 Ιουνίου, 2021
Για το τηλέφωνο σε πιστεύω και επιβεβαιώνω. Και σε μενα 2 φορες ειχε συμβει αυτο. Την πρωτη δεν εδωσα σημασια λεω συμβαινουν αυτα. Την 2η (και τελευταια φορα που την ειδα πριν την αυξηση των 100 και +20 η φορα για αναλ) ειχα ξενερωσει με την ζωη μου. Μπλα μπλα μπλα μπλα στο τηλ για ενα θεμα με κατι σκυλια. Της εδωσα 70 μου λέει γιατί? ΓΙα το τηλεφώνημα . Μα μου κτλπ έφυγε χωρίς συζήτηση. (εφαγε κανα 20λεπτο να μιλαει.)
review reaction 1 tayrus1982, f21, TASSOS karipidis και 1 ακόμα μέλος
05 Ιουνίου, 2021
Το ότι την περίμενε ο τύπος με τη μηχανή να τελειώσει το ραντεβού με ξεπερνάει
Υπάρχουν και τρόπον τινα συναγωνιστές ……..
05 Ιουνίου, 2021
Κρίμα ρε φίλε ήταν τίμια επιλογή στα 80 κακά μαντάτα αυτά που διαβάζω
review reaction 1 Accountant
06 Ιουνίου, 2021
Είναι το πιο γλυκό πλάσμα η πιο openmind κοπέλα και προσεχή τον πελάτη πολύ καθαρή !! Δεν σε υποχρέωνει να κουβεντιάσης αν δεν θες !!Ωστόσο το μυαλό της σε παρασέρνει και εσένα σε σηζητηση !!! Αλλά δεν σε υποχρεώνει να κουβεντιασεις !!! Οσο αναφορά την αναπνοή της εγώ δεν χαλαστικα σε τίποτα !!!
06 Ιουνίου, 2021
με ολο τον σεβασμο παιδες ...αφου ειναι ετσι αφηστε την Χριστινα ...θα την απολαμβανουμε εμεις!!!
review reaction 2 ISINAS
06 Ιουνίου, 2021
ISINAS δεν έκανε social με τον πελάτη αλλά έλυνε τα προσωπικά θέματα της την ώρα που πλήρωσε ο πελάτης. Κατά τα άλλα για αναπνοή δνε θυμάμαι κάτι στραβό ίσως έτυχε ίσως δεν μύρισα. Στα 80 ήταν οκ στα 100 τζιζ. Καλή απόλαυση σε όσους έχουν χρήμα κ χρόνο για πέταμα.
review reaction 1 tayrus1982
06 Ιουνίου, 2021
Τι άλλη μαλακία θα διαβάσουμε από τους αυτόκλητους συνηγόρους της (άκυρης) Χριστίνας ρε φίλε...
Ο άλλος λέει για μυαλό κτλ. και κατά τα άλλα βάζει Η στη λήγουσα ρημάτων, ήμαρτον !
Επιπλέον ‘δε σε υποχρεώνη* να μιλήσεις‘ , ε όχι βέβαια, δε χρειάζεται να μιλάς διότι εκείνημιλάει στο τηλέφωνο, δε σε χρειάζεται εσένα κακομοίρη !

*η ορθογραφία είναι του πανεπιστήμονα από κάτω, όχι δική μου.
review reaction 1 hana3671
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9