Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την κοπέλα την είχα πάρει περίπου τέτοια εποχή πέρυσι.
Ως επι το πλείστον ψάχνω για γυναίκες που να μην είναι πιπίνια, να μπορούν να πάρουν πρωτοβουλίες και να μην είναι gfe.
Διαβάζοντας κριτικές για την εν λόγω, δεν δίστασα και πολύ να καλέσω και δεν διαψεύστηκα αλλά ούτε πήρα αυτό που φανταζόμουν!
Πρόσωπο που συναντάς σε barwoman ή σε χορεύτρια σε κάποιο club ολίγον σκληρό αλλά μέσα στην καύλα, σε προδιαθέτει για σκληρό πήδημα!
Ηλικία δεν ξέρω τι λένε οι συναγωνιστές αλλά δεν την έκανα πάνω απο 35 και κάτω απο 30 αλλά μπερδεύει πολύ με το βάψιμο και το σκυλέ πρόσωπο!
Σώμα για εμένα προσωπικά ήταν πολύ καλό, μου αρέσει το μεγάλο στήθος κι ας είχε μια πτώση(λογικό)
Κώλος πολύ καλός και δυνατός αλλά όχι αυτός που είναι στην φωτογραφία.
Στοματικό με χέρι και φτυσίματα, περιποίηση όλη της περιοχής και rimjob όσο πατάει η γάτα, λέω εδώ είμαστε θα ακολουθήσει μάχη, ακολούθησε μάχη αλλά τύπου paintball.
Σφαλιάρες στον κώλο, δεν κώλωνε , και γενικά κραυγές που ήθελε να φανούν αληθινές αλλά δεν με έπεισαν!
Το κάναμε σε κάθε πιθανό σημείο μέσα στο δωμάτιο, ετοιμαζόμασταν να βγούμε και στο μπαλκόνι αλλά εκεί χτύπησε το καμπανάκι της λογικής (της)
Γενικά είναι γυναίκα που αντέχει στα κόκκινα, το μάχη τύπου paintball το γράφω γιατί όταν δεν καταπίνει και όταν δεν κάνει πρωκτικό(αν και είναι δουλεμένο το πίσω σύστημα) ,εμένα μου το αρνήθηκε τότε ο ορισμός του pse αλλοιώνεται για εμένα.
Έχω συναντήσει γυναίκες που τα προσφέρουν τα παραπάνω και είναι και τούρμπο και για αυτό μόνο θα ήταν άδικο να γράψω ότι είχα παρόμοια pse εμπειρία με την συγκεκριμένη.
Θα την ξανά καλούσα σε μεγαλύτερο της μιας ώρας ραντεβού μήπως και ξεκλειδώσει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Διαγραμμένο μέλος 172222 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού