Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 45 10
Call-Girls 82612
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολλά τα τουρ της, σήμερα ήρθε η ώρα της για το test drive.

Το γραφείο μου την είχε προτείνει αρκετές φορές και επίσης φίλος που την είχε πάρει πέρυσι.

Ήμουν Γλυφάδα και κανόνισα με το γραφείο να τη φέρει ο οδηγός της σε ένα καφέ που καθόμουν εκεί κοντά στο κολυμβητήριο, για μισή ωριτσα να πιούμε ένα κρασάκι και να πάμε πιο πέρα στο crystal blue που είχα πάει και είχα κλείσει δωματιακι από πριν.
Καθησμενος στο καφέ,έφτασε.
Πιο αδύνατη απτις φωτόγραφιες της, Ωραίο γκομενάκι, ωραίο ντύσιμο, ωραίο αέρα στο περπάτημα.
Ντύσιμο σέξυ γενικά και ωραίο παπούτσι στιλέτο με ωραία άκρα.
Πρόσωπο ιδιαίτερο,μαλλί πρόκα ίσιο,μάτια... απερίγραπτα θα έλεγα.
Στα αγγλικά τα είπαμε, συννενόηση μια χαρά, πήρε το κρασάκι της και περπατώντας μετά χεράκι χεράκι κατηφόρισαμε σαν ζευγαράκι στο χοτελ.
5 λεπτά ντουζακι εγώ 5 αυτή, δεν έκλεψε ο ένας τον άλλον χαχαχαχχαχα ,είχαμε ήδη καυλώσει από τις συζητήσεις μας πριν που ήταν σεξουαλικού θέματος και ξεκίνησαν τα φιλάκια μας, παθιαρικα αλλά με συνοδεια χουφτωματων και στον πούτσο και στα αρχιδια.
Της είχα πει ότι μαρεσει πολύ η πίπα και πρότεινε μόνη της πως γουστάρει να γλύφει και τα αρχιδια αν είναι περιποιημένα.ετσι δεν έχασα την ευκαιρία να πάρω όλο το πακέτο με anal rimming που μου είπε γιατί στα τόσα δε θα με κράταγαν τα έξτρα 20.
Στο κρεβάτι στη πίπα είναι καλή,ακούει, διαβάζει.
Πέρασμα αρχιδια,κωλο,πολύ σάλιο και ταυτόχρονα έπαιζε και το μουνακι της.
Ένα άδειασμα έγινε εκεί ,που με ξεφόρτωσε στα βυζάκια της.
Μετά από κάνα 20λεπτο ξεκινήσαμε τον δεύτερο γύρο όπου εκεί ήταν καθαρό γαμησι.
Στηνόταν ωραία και καυλώνει πολύ,μούσκεμα το μουνακι της, όσο την πηδαγα τόσο κατέβαζε υγρά.
Δαχτυλακι πίσω δε με άφηνε αλλά οκ δεν έσκασα κιόλας,είχε ωραία αίσθηση το μουνακι της και η συμπεριφορά της στο γαμησι.

Επειδή είχα ώρα πήρα στο γραφείο για να πάρω επέκταση μια ωριτσα, αλλά δεν ήταν διαθέσιμη, έταξα όμως επανάληψη.
Η κοπέλα έδειξε κυρίως να γουστάρει το γαμησι,όχι επειδή μου το είπε στην αρχή,αλλά επειδή το ενοιωσα εγώ όσο τη γαμαγα, και αυτό μου έμεινε,γι'αυτό και θα την ξαναπάρω σίγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
8.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, TOMCRUISE, mixalis mixoy και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού