Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 45 10
Call-Girls 82612
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ειναι στον χώρο εδω και 4 χρόνια,αλλα στην εγγραφή ειμαι ολόφρεσκος (προχθεσινος για την ακριβεια) συνάντηση εχθες με την INESA γιατί είχα διαβάσει πολύ ωραίες κριτικές...κατέφτασε το κορίτσι, και κάτι δεν μ άρεσε.. Λεω ιδεα μου... Φτάνουμε στα κυρίως... Φιλιά σαν ροφός οπως εχει αναφέρει καπου συναγωνιστής... Λεω θα αλαξει.... Δεν άλλαξε τίποτα παιδιά. Και καλύτερα κιόλας γτ το στομα της μύριζε περίεργα, κάπου κάπου απλα πέταγε την γλώσσα ? της εξω και με εγλειφε... ΒΑΘΎ φιλί με πάθος δεν εισέπραξα ποτέ...βγάζει το παλτουδακι της και ενα μαύρο σορτσακοφουστανακι που φόραγε και μενει με στρινκγο... Παιδια αλήθεια ειναι ΨΑΛΙΔΟΚΩΛΗ(που ειναι η κωλαρα λεω που λενε όλοι) Αντε να μου σηκωθεί τωρα σκέφτηκα.. Φτάσαμε κρεβάτι και με κατι δικα μου γλειψιματα και δαχτυλα στο παχύ νινακι της.. Και λίγο περιποίηση στα ποδαραρακια της τα οποια ηταν τελεια, μου σηκώθηκε... Μου εκανε μια ωραία πιπουλα, τίμια αλλά οχι κατι extreme.. 3 στάσεις καναμε... Και γενικά με παρότρυνε να τελειώσω γρήγορα,ηθελε να με δει να τελειώνω ειπε... τεσπα... Ουτε κρύο ουτε ζεστη... Δεν ξετρελάθηκα γενικά... Μου εχουν τύχει καλύτερα, πολύ καλύτερα και χειρότερα.. Αυτή είναι η πρώτη μου κριτική από εμένα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mastakounidis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.299
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mallias20, koukoskoukou και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2021
το σωμα της ειναι τραγικο φιλε μου....βυζι σκληρο κ μικρο με πολυ κακη αισθηση, κωλος πεσμενος κ με κυτταριτιδα
Το μονο που τη σωζει ειναι το ωραιο της προσωπο κ τα ωραια ποδια
Απο υπηρεσιες κανει καλη πιπα
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
04 Ιουνίου, 2021
Δυστυχώς είναι έτσι όπως τα λες... Κρίμα,, πολύ κρίμα...αλλα αυτό με ξενερωσε παρα πολύ ηταν το στόμα της... Μυριζε έντονα... Σε σχέση με ολη της το κορμί που ειχε βάλει 1 κιλο κολόνια... Όπου εγλυφα έτρωγα και την πικρίλα του αρώματος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2