Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 3 10
Call-Girls 11864
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές μπαίνοντας και επίσημα στο καλοκαίρι με τον μηνά Ιούνιο οι καύλες αρχίζουν να χτυπάνε κόκκινο αναζητώντας απολαυστικές αποδράσεις, έτσι κλείνοντας την andel σαν τρίτη επιλογή από την evelin και kristi που δεν ήταν διαθέσιμες αλλά που θα μου πάνε ειναι προς υποψήφιες για σεξ τουρ. Κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο αρχίζοντας να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ, με το που χτυπάει η πόρτα αντικρίζω ένα όμορφο φοιτότο ουκρανικό Πιππινάκι άντε το πολύ 22 χρόνων με ένα μαύρο σορτσάκι γύρω στο 1,70 πάνω σε ανοιχτό παπούτσι με τακούνι κατευθείαν γλωσσά φύλο και πέρασμα στο μπάνιο για φρεσκάρισμα, με το που βγαίνει αντικρίζω ένα κατάλευκο καμπυλωτό σωματάκι από την μέση και κάτω και ένα σωληνωτό σώμα από την μέση και πάνω με ωραίες ρόγες Β φυσικές έτοιμες για πιπίλισμα γενικά το σώμα έμενα δεν με χάλασε ειναι αυτό που βλέπεις στα κοριτσάκια που μόλις έχουν τελειώσει το σχολείο και απουσιάζει η γυμναστική από επάνω τους άκρα άκρως περιποιημένα. Στα του αγώνα είχαμε δυο επιτυχίες γλύψιμο στο αιδοιο της οπού υγραίνεται κατευθείαν λόγω ηλικίας πίπα βαθιά αρκετά καλή σε γενικές γραμμές το πήγαινε καλά παράπονο δεν έχω, από το ξεχείλισμα τις καύλας περνάω στο Μητσάρα τον σκούφο αρχίζοντας την κλασική στάση από επάνω για να βλέπω να ηδονίζεται και εκεί φεύγουν τα πρώτα φλόκια, μπάνιο και από τους δυο μας και σύντομη κουβεντούλα πριν τον δεύτερο γύρο από τι μου είπε παίζει βιολί πίσω στην χωρά τις αν κατάλαβα καλά από τα έτσι και έτσι αγγλικά τις έχω δει και χειρότερες άλλα χρηματικά δεν λέει μία και είπε να δοκιμάσει το κορίτσι κάτι άλλο πιο extreme, έτσι εξηγείται θέλει να να μάθει εδώ στην χωρά μας με τους μετρ του είδους αν το πουλί ήταν βιολί Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! , έτσι ριχτήκαμε στον δεύτερο γύρο όπου κινήθηκε σε πολύ GFE εμπειρία και έχασα την ευκαιρία να τις δείξω τι θα σήμαινε αν ο Μητσαρας ήταν βιολί θα έφευγε με το μουνί στο χέρι άλλα σεβάστηκα την ηλικία της και είπα να είμαι κύριος. Λοιπόν έχουμε και λέμε οποίου του αρέσει να γυρίσει σε old school φάση ειναι η κατάλληλη βεβαία θέλει καθοδήγηση άλλα το κοριτσάκι ειναι ξεψαρωμένο και ανταποκρίνεται το μόνο που με πείραξε ήταν στον δεύτερο γύρο ευγενικά μου ζήτησε να μην την γλείψω ξανά στο αιδοιο της ποιος ξέρει μπορεί να έφαγε φλασιά άλλα δεν πτοήθηκα έκανα όμως όλα τα υπόλοιπα και έτσι δεν με πείραξε καθόλου αφου διπλά μου γαμούσα μια φοιτιτριούλα με εξειδίκευση στο βιολοντσέλο αυτά φίλοι μου από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας καλό σας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 chaoserevos, London(2), redb και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2021
νατος νατος ο προμοτορας
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
review reaction 5 paparovicz
03 Ιουνίου, 2021
Αν προμοτάρω θα έπρεπε να με πληρώνουν και όχι να πληρώνω, ετσι κατηγορείς και όλους αυτούς που αφήνουν κριτικη για να γλιτώσουν κάποιους άλλους από πεταμένα λεφτά. Σκέψου πριν πεις την μαλάκια σου. Χωρίς παρεξήγηση καλό βραδυ
P
paparovicz
review reaction 5 review reaction 1 ButtLicker, TOMCRUISE
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2