Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Izabella την ειχα στοχοποιησει απο την πρωτη μερα που ηρθε. τελικα λογω δουλειας σημερα τα καταφερα να τη δω.
ειχα πολυ καλο ενστικτο για το κοριτσι απο την πρωτη ματια. δεν ξερω γιατι.
κατι μου εκανε κλικ αμεσως με το που την ειδα.
οταν μαλιστα εφτασα την ωρα του ραντεβου μου εξω απο το ξενοδοχειο και η κοπελλα του γραφειου μου εδωσε τον αριθμο του δωματιου της -ο οποιος ηταν ο ιδιος με αυτον της Dia- λεω δεν μπορει να ειναι συμπτωση. αμεσως θυμηθηκα ποσο καλα ειχα περασει με τη Dia και σκεφτηκα αμεσως οτι το καρμα μου με καλει ξανα.


ομορφο κοριτσι η Izabella,23 ετων,με καταγωγη απο την Οδησσο της Ουκρανιας οπως δηλωσε.
κοντουλικο γυρω στο 1,65,αδυνατουλα,στηθακι μικρο εφηβικο no1,με καβλιαρικη μικρη θηλη,κωλαρακι οπως πραγματικα μου αρεσει και μονιμως με το χαμογελο στα χειλη.
δερμα λειο,καθαρο και πολυ απαλο. ενα μικρο τατου κοσμουσε μονο τον αυχενα της.
ηταν περιποιημενη παντου,πληρως αποτριχωμενη,με περιποιημενα ακρα σε χερια και ποδια και μυριζε πολυ ομορφα.
οι φωτογραφιες της εδω εχουν ελαχιστη επεμβαση. θα βαλω κι εγω μια,οχι αμεσως ομως.
με υποδεχτηκε με τα εσωρουχα των φωτο της εδω και ενα αερινο νεγκλιζε απο πανω.
ο παγος εσπασε αμεσως με τις πρωτες κουβεντες. μιλαει καλα Αγγλικα κι ετσι η συνεννοηση δεν ηταν προβλημα.


με ρωτησε αν θα κανω ντουζ κλπ και μου εδειξε τα σχετικα.
ακομα εβγαζα τα ρουχα μου οταν ηρθε πανω μου στην καρεκλα που καθομουν,με αγκαλιασε,καθισε πανω μου και με αρχισε στα γλωσσοφιλα. αιφνιδιαστηκα ευχαριστα μπορω να πω.
μετα το φρεσκαρισμα μου τη βρηκα ετοιμη στο κρεββατι να με περιμενει με ενα αθωο υφακι που με εξιταρε ακομα περισσοτερο.



ο αγωνας αρχισε αμεσως με πολλη τρυφεροτητα.
το κοριτσι για μενα ειναι μονο για gfe τυπους και τιποτα παραπανω.
τα φιλια που ανταλλασσαμε δεν ειχαν τελειωμο. κατεβηκα χαμηλα και την περιποιηθηκα για αρκετη ωρα.
το μουνακι της ηταν πανεμορφο και λαχταριστο.
δεν ειπε οχι και σε λιγο δακτυλο απο μερους μου. λιγο ομως και με τροπο,οχι υπερβολες.
η πισω εισοδος ειναι απαγορευμενη αυστηρα. οι αντιδρασεις και τα ηχητικα της κατα τη διαρκεια της περιποιησης μου,εδειχναν οτι της αρεσε κι εκεινης. ευτυχως δεν ηταν υπερβολικες γιατι θα ξενερωνα,αφου δεν μου αρεσει καθολου να φωναζει η αλλη πολυ.
μετα αλλαξαμε θεση και αρχισε στοματικο εκεινη.
παρολο το νεαρο της ηλικιας της το στοματικο το κατεχει καλα κι ετσι σε ελαχιστο χρονο,σε 5 λεπτα μονο παρεδωσα το σπερμα μου στο στομα της,που δεν αφησε σταλα να πεσει κατω.
με χαμογελο σηκωθηκε και περπατωντας στις μυτες των ποδιων της,πηγε στο μπανιο να αφησει τα υγρα μου και μετα πηγα κι εγω για φρεσκαρισμα ξανα.



στο διαλειμμα ειπαμε δυο τρεις κουβεντες για λιγο και μετα απο λιγο μου προτεινε να μου κανει μασαζ.
ενταξει το μασαζ δεν το εχει,αλλα και μονο που το ειπε,αυτο για μενα φανερωνει οτι δεν ειναι τεμπελα και θελει να γεμισει ολο το χρονο της μαζι μας με το να προσφερει κατι.
με απαλα αγγιγματα λοιπον,με χαιδεμα με τα νυχια της και μερικα φιλια στο αυτι και στο λαιμο περασε ενα δεκαλεπτο χαλαρωσης πριν τον δευτερο γυρο.



ο δευτερος γυρος αρχισε με πρωτοβουλια της λοιπον μετα το μασαζ απο εκει που ειχε σταματησει ο πρωτος.
αυτη τη φορα ομως το ευχαριστιομουν πιο πολυ.
το κοριτσι περιποιειται ολο το πεος,σε ολο το μηκος και πλατος κι οχι μονο το κεφαλι.
με καβλιαρικα κοιταγματα κατεβηκε και πιο χαμηλα και ξεκινησε να γλυφει και τα διδυμα.
τα μουλιασε στην κυριολεξια!!!!!
μετα πιανει παλι το πεος. τα παιχνιδισματα της γλωσσας της και το αργο ρουφηγμα της με ειχαν κανει τουρμπο πολυ γρηγορα. αισθανομουν οτι θα εκραγω παλι.
τη σταματησα για να μη τελειωσω αδοξα και εβαλα το σκουφι μου.
πρωτα την πηρα ιεραποστολικα.
με αργες κινησεις και πολλα φιλια εδινα πονο. το κοριτσι τυλιξε τα ποδια του γυρω απο τη μεση μου και αρχισε παλι τα ηχητικα. εδειχνε να ηταν εκει και να συμμετεχει στο 100%.
επαναλαμβανω,δεν ξερω αν ηταν αληθινα ή οχι,παντως το εργο το επαιζε πολυ καλα.
μετα απο ενα τοσο καλο τσιμπουκι ομως που ειχα πριν και μετα κι απο το τοσο τερμα gfe που ειχε παει η συνεδρια,εγω ημουν ετοιμος να χυσω παλι. κι ακομα δεν την ειχα παρει στα τεσσερα.
κοβω το ρυθμο μου λοιπον και τη βαζω στα τεσσερα.
εκει μπηκα μεσα της σιγα σιγα στην αρχη και οσο πηγαινε ανεβαζα ρυθμο.
το κοριτσι και σε αυτη την σταση ηταν εκει και κοπανιοταν κι αυτη πανω μου γρηγορα.
ο ρυθμος ειχε ανεβει πολυ τωρα. την πιανω απο τους ωμους και την επαιρνα με δυναμη για οσο μπορουσα ακομα. το τελος ερχοταν. ηθελα να φωναξω απο την καβλα.
βγαζω την καποτα και τα ριχνω ολα στα κωλομαγουλα,στην πλατη και καποια φλοκια εφτασαν και πιο ψηλα.
γειραμε κι οι δυο στο πλαι να ηρεμησουμε. μολις ειχε τελειωσει μια πολυ ομορφη συναντηση.
μαζεψα τα κομματια μου και πηγα στο μπανιο για ενα ακομα ντουζ.





με δυο λογια περασα πραγματικα τελεια.
το ενστικτο μου με ειχε οδηγησει σε μια τελεια συναντηση.
το κοριτσι ηταν κατι παραπανω απο καλο στο σερβις του,ηταν εκει παρουσα σε ολη τη διαρκεια της συναντησης,και μου δοθηκε στο 100%.
επικοινωνιακη και χαμογελαστη ακομα και στο διαλειμμα δεν εφαγε χρονο καθολου.
ηταν απο τις συναντησεις που θα θυμαμαι για καιρο.

αυτα παιχτες και να ειστε καλα.






Υ.Γ. παλι σεντονι μου βγηκε η κριτικη. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
1622557664503
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
52.139
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 roughfucker, TheTester, Aragorn135 και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού