Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 45 10
Call-Girls 82612
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γειά χαρά σε όλους. Εδω και μέρες αντάλλαζα απόψεις εδω μέσα για διάφορες κοπέλες.Επικρατησαν μέσα μου η ΡΙτα απο το γραφείο αυτο και η Κιρα απο το διπλα καθώς εχουν πρόσωπα ιδιαιτερα...Τελικα έκλεισα Ρίτα απτην προηγούμενη μέρα.Ήμουν σε επαγγελματικό ραντεβου και ηπια λιγο κρασι παραπανω και ημουν έτοιμος να τα δώσω όλα στη Ρίτα αλλα φευ.Οταν έστειλα μνμ μου είπανε οτι επειδη δεν επιβεβαιωσα το πρωι το ραντεβου θεωρήθηκε μη εγκυρο. Όσοι με νιωθετε καταλαβαινετε την ενταση μου.Νευρα και πολλες σκεψεις, ειπα και καποια πραγματα στο γραφειο. Παλι καλα το γραφειο κινηθηκε γρήγορα και ενω ψαχνομουν με μεγαλη ταχυτητα σε ολες τις κατευθυνσεις καθως δεν ειχα πολυ χρονο διαθεσιμο σκαει η λυση της Ινεσα απο ακυρωση. Λεω προσωπο ιδιαιτερο δεν ηθελες? Παρτο και μην κολλας στο μελαχρινο που γουσταρεις.
Στο προκειμενο τωρα, ανοιγει η πορτα και βλέπω ενα προσωπο μαγκες......Τετοιο σχήμα ματιων τρομερο δυσκολα θυμαμαι να έχω ξαναδει.Πραγαματικα υπέροχο προσωπο.Σώμα κανονικό τπτ ιδιαιτερο. Τα χειλη λιγο πειραγμενα αλλα οκ ομορφα φιλια εδινε με γλωσσα και παθος οχι τη γλωσσα του φιδιου που σε γαργαλαει.Τα κύρια προσοντα της κοπέλας ηταν η ομορφια και η διάθεση/συμμετοχή.Πολλα παιχνιδια προκαταρκτικα,χαμουρεμα gfe αλλα και 69,δαχτυλα κτλ, deep χαστουκακια κτλ.άργησα να μπω στο κυρίως γιατι επειδη απείχα ήξερα οτι δεν θα κρατησει πολυ και εγω δευτερη δεν κανω ευκολα. Ακομα και οταν ειδε οτι η πιπα παει να χαλασει αλλαξε ρυθμο μεχρι να πετυχει τη σκληροτητα που ηθελε. Στο κυριως επειδη το μωρο ειχε μουσκεψει πολυ απτα παιχνιδια ξεκινησε στα 4 και μετα καποιες κλασσικες και δεν αργησε το τελος.Αυτο που μου έφτιαξε πολυ τη διάθεση ειναι οτι καταφέραμε να τελειωσουμε μαζι οποτε αυτο το μουτρο με το υφος μετα τον οργασμο να σου τριβεται ηταν το κερασακι στην τουρτα. Αυτα από εμενα, τελικα όλα γινονται για κάποιο λόγο εξ'ου και ο τίτλος. Για Ριτα πηγαινα, με νευρα ξεκινησα και τελικα εφυγα με το χαμογελο του πληρους αντρα. Ευχομαι να ξανασυμβει αυτο εβαλα ισως γιατι μαρεσουν η δοκιμες και η λίστα μου εδω στο bou με τιτλο ''to do'' εχει ακομα ονοματα. Μολις έβαλα την Ινεσα στη λιστα 'tasted' με θετικο προσημο και προχωραμε. Αν ομως θελω κατι όμορφο με χημεια και σιγουρο θα ξαναπαρω.Την κατατασω στις κοπέλες που ειναι πελατοκεντρικες. Ευχαριστω τελος το γραφειο για την άμεση και σωστη λυση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 29, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
protaris2018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.576
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, olddog, Stef68 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού