Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 171 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο καιρό σχεδιασμού και έχοντας κάνει και την πρώτη δόση των εμβολίων μας κανονίσαμε (εγώ και η γυναίκα μου) να συναντήσουμε την Κατερίνα. 1 ώρα γιατί δεν έβγαινε το πρόγραμμα της.

Η εμπειρία ήταν πέρα απο τις προσδοκίες μου. Κατ' αρχην η Κατερινα είναι απο τους επαγγελματίες που πονάει αυτό που κάνει και δείχνει και να το απολαμβάνει.

Κατα δεύτερον είναι εξαιρετική (θα έλεγα οτι έχει εξειδίκευση) στο πως να συμπεριφερθεί όταν είναι με ζευγάρι.

Πριν ανέβουμε στο δωμάτιο του (κατέβηκα για να την ανεβάσω) με έβαλε και της είπα οτι μπορουσα σε σχέση με το τι αρέσει στη γυναίκα μου, πόσο άνετη είναι κτλ

Έδωσε απο την πρώτη στιγμή όλο το βάρος στο να κάνει τη γυναίκα μου να αισθανθεί άνετα και μετά να την ικανοποιήσει πλήρως. Εμπειρία FFM 100% όπως άλλωστε αναφέρει στο προφίλ της.

Γενικά έπαιξε 70% με τη σύζηγο και 30% με εμένα (όπως ακριβώς έπρεπε) και ήταν πολύ προσεχτική ωστε ότι εκανε να είναι κοινώς αποδεκτό αλλά χωρίς να δείχνει οτι διστάζει ή οτι δεν γουστάρει (ίσα ίσα φάνηκε να το διασκεδάζει πολύ).

Στα του αγώνα δεν θα περιγράψω γιατι αν αρχίσω θα γράφω σελίδες... αρκεί να πω οτι μας οργάνωνε συνέχεια σαν να ήταν σκηνοθέτης σε ταινια πορνό στην οποία έπαιρνε μέρος και η ίδια.

Bottom line: Ειδικά για ζευγάρια η Κατερίνα είναι must. Αν ειστε αρχάριοι μην έχετε κανένα άγχος... είναι πάρα πολύ επικοινωνιακή και ο πάγος θα σπάσει άμεσα και πάρα πολυ έμπειρη οπότε θα σας κατευθήνει άψογα στα παντα.

Τέλος τι να γράψω για την εμφάνιση... σώμα όπως ΑΚΡΙΒΩΣ το βλέπετε και πρόσωπο κουκλίστικο!

Βάζω βαθμολογία το μέγιστο που μου επιτρέπει το σύστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Απάντηση από antisthenis 28 Μαΐου, 2021

Αιιι!!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Η γυναίκα σου ήταν η πιο όμορφη γυναίκα που έχω γνωρίσει!!! Ήταν όντος φανταστικά!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα ωραία λόγια!!! Να είστε πάντα καλά και πάντα τόσο αγαπημένοι ???

Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
241
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, Ωρίων, George Mitsibonas και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού