Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 43 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν πίστευα ποτε πως θα έγραφα κριτική εδώ αλλά θέλω να πω δύο πράγματα για την σαντρα.την συνάντησα σημερα στον Πρίαμο αργησε ένα τεταρτακι,χτυπάει η πόρτα και βλέπω ένα πολύ όμορφο κορίτσι από τις πιο όμορφες ίσως που έχω δει να κάνουν αυτή την δουλειά. Οστοσο δεν είχε και πολύ διαθεση και φάνηκε από την αρχή σκέφτηκα να το ακυρώσω αλλα δεν το έχω ξανακάνει και δεν είναι του χαρακτήρα μου. Μπήκε για μπανακι και αφού βγήκε έχοντας γδηθει εγω μου έκανε ένα κοπλιμεντο για το σώμα μου και αρχίσαμε πιπα θα έλεγα καλη. της ζήτησα 69 και μου είπε ότι δεν την βολεύει, προτο φάουλ. Αλλά ήθελα να την γλυψω και το έκανα χωρίς 69 πεντακάθαρη μπορώ να πω και έδειχνε να τής αρέσει μάλλον αφού τελείωσα με ιεραποστολικο μετά μπορώ να πω αρχησε η αγγαρεία από μεριά τις έφαγε πολύ χρόνο παίζοντας με το κινητό της ήρθε με την πετσέτα διπλα μου τυλιγμένη σαν να μου λει ότι δεν παίζει άλλος γύρος αλλα αυτό που με πείραξε ήταν ότι έπαιζε με το κινητό ενώ εγώ προσπαθούσα με κάποιες ερωτήσεις να ανοίξουμε κουβεντούλα τουλάχιστον αλλα τις τα εβγαζα με το τσιγκελι. Εντέλει μου ψιλοανχτηκε προς το τέλος αλλα είχε πάει η ώρα (βασικά δεν είχε πάει καν πρέπει να έφυγε ένα 10λεπτο νωρίτερα. Τέλος πάντων επίδειη μάλλον θα την δει την κριτική σαντρα σε συμπάθησα αλλα σεβασμού λιγο τον πελάτη σου φιλικά στο λέω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Απάντηση από antisthenis 24 Μαΐου, 2021

Επίσης ρε παιδιά, αν θέλετε να γράφετε κριτικές τουλάχιστον να τα γράφετε όπως έγιναν τα πράγματα. Μην γράφετε ο,τι σας καυλώσει, ειδικά όταν γράφετε πρώτη φορά στο σάιτ, και από κάτω υπάρχουν άλλες 20 κριτικές. Ακούμπησα το κινητό μου δυο φορές για να απαντήσω σε μήνυμα, τα τελευταία δέκα λεπτά που μας είχαν απομείνει κι αυτό επειδή ΕΣΥ δεν μου μίλαγες.. δεν μπορώ να σας κατάλαβαν κάποιους, αλήθεια χαχαχα

Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
99
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin, rodriguez65 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

28 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 28
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 28
1 2 3