Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 43 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν πίστευα ποτε πως θα έγραφα κριτική εδώ αλλά θέλω να πω δύο πράγματα για την σαντρα.την συνάντησα σημερα στον Πρίαμο αργησε ένα τεταρτακι,χτυπάει η πόρτα και βλέπω ένα πολύ όμορφο κορίτσι από τις πιο όμορφες ίσως που έχω δει να κάνουν αυτή την δουλειά. Οστοσο δεν είχε και πολύ διαθεση και φάνηκε από την αρχή σκέφτηκα να το ακυρώσω αλλα δεν το έχω ξανακάνει και δεν είναι του χαρακτήρα μου. Μπήκε για μπανακι και αφού βγήκε έχοντας γδηθει εγω μου έκανε ένα κοπλιμεντο για το σώμα μου και αρχίσαμε πιπα θα έλεγα καλη. της ζήτησα 69 και μου είπε ότι δεν την βολεύει, προτο φάουλ. Αλλά ήθελα να την γλυψω και το έκανα χωρίς 69 πεντακάθαρη μπορώ να πω και έδειχνε να τής αρέσει μάλλον αφού τελείωσα με ιεραποστολικο μετά μπορώ να πω αρχησε η αγγαρεία από μεριά τις έφαγε πολύ χρόνο παίζοντας με το κινητό της ήρθε με την πετσέτα διπλα μου τυλιγμένη σαν να μου λει ότι δεν παίζει άλλος γύρος αλλα αυτό που με πείραξε ήταν ότι έπαιζε με το κινητό ενώ εγώ προσπαθούσα με κάποιες ερωτήσεις να ανοίξουμε κουβεντούλα τουλάχιστον αλλα τις τα εβγαζα με το τσιγκελι. Εντέλει μου ψιλοανχτηκε προς το τέλος αλλα είχε πάει η ώρα (βασικά δεν είχε πάει καν πρέπει να έφυγε ένα 10λεπτο νωρίτερα. Τέλος πάντων επίδειη μάλλον θα την δει την κριτική σαντρα σε συμπάθησα αλλα σεβασμού λιγο τον πελάτη σου φιλικά στο λέω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Απάντηση από antisthenis 24 Μαΐου, 2021

Επίσης ρε παιδιά, αν θέλετε να γράφετε κριτικές τουλάχιστον να τα γράφετε όπως έγιναν τα πράγματα. Μην γράφετε ο,τι σας καυλώσει, ειδικά όταν γράφετε πρώτη φορά στο σάιτ, και από κάτω υπάρχουν άλλες 20 κριτικές. Ακούμπησα το κινητό μου δυο φορές για να απαντήσω σε μήνυμα, τα τελευταία δέκα λεπτά που μας είχαν απομείνει κι αυτό επειδή ΕΣΥ δεν μου μίλαγες.. δεν μπορώ να σας κατάλαβαν κάποιους, αλήθεια χαχαχα

Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
99
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin, rodriguez65 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

28 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2021
Παίδες το έχω συναντήσει το κορίτσι το τελευταίο διάστημα 2 φορές. Είναι μακράν η ομορφότερη ελληνίδα, με τις καλύτερες υπηρεσίες. Είναι καυλετο πρώτο. Δεν είναι υποχρεωτικό να υπάρξει χημεία, οπότε πας για άλλη κοπέλα, έτσι απλά.
review reaction 4 review reaction 2 Jack Skellington, Sandra Magic
24 Μαΐου, 2021
Αμάν ρε σεις πόσο ανώριμοι είσαστε.
Πάτε να μαυρίσετε ένα γλυκύτατο και ευγενέστατο κορίτσι που είναι όαση σε αυτόν τον χώρο.
Ειλικρινά δεν μπορώ να σας καταλάβω ...
Όμως και τα κορίτσια είναι άνθρωποι πάνω από όλα και εκτιμούν αυτούς που τις σέβονται.
review reaction 1 koskam, Constantinos27, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
24 Μαΐου, 2021
@Sandra Magic και μόνο που προσβάλεις χωρίς καν να με ξέρεις φαίνεται πιος λέει την αλήθεια λες και θα ξερδιζα τιποτα εγω αν έλεγα ψέματα,ρωτα την σοφια και την Φραντσέσκα αν σέβομαι εγω τις γυναίκες αντε καλη συνέχεια και βγάλτε οποια κριτική δεν σας αρέσει ψεύτικη η ύποπτη.
24 Μαΐου, 2021
λοιπόν , η πικρή αλήθεια είναι κατά τη γνώμη μου η εξής.

σε καμία , απολύτως καμία όμως, δεν αρέσει αυτό που κάνουν.

κάποιες φορές , απλώς δεν καταφέρνουν μνα το κρύψουν.
review reaction 1 vltepdr
24 Μαΐου, 2021
Δε πειράζει παιδιά ήσασταν σε κακη μερα και οι δυο, βγείτε για ένα καφεδάκι να τα πείτε και να τα βρείτε...
review reaction 3 DirkDiggggler, hornyasfuck
25 Μαΐου, 2021
@antisthenis πιθανότατα είναι like που πήρε σε σχόλιά του σε κριτικές. Κι αυτά τριπλά μετρούν και δεν φαίνονται ως μηνύματα στο forum
review reaction 1 hornyasfuck
25 Μαΐου, 2021
Δυστυχώς στην κουβέντα έχετε βγάλει απ' έξω τον παράγοντα γυναικεία ιδιοσυγκρασία... που έχει να κάνει ότι η κάθε γυναίκα συμπεριφέρεται σαν καθρέπτης το τι της βγάζεις... Λόγω ηλικίας και μικρής εμπειρίας ίσως δεν το έχεις ανακαλύψει !! Εκμεταλλεύσου την οικονομική σου δυνατότητα για ραντεβού με call girl, όχι πάλι με την Σάντρα, με άλλη κοπέλα... και προετοίμασε την ψυχολογία σου ότι θα περάσεις όμορφα, τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο... Και το τέλος θα βρεθείς να την ξεσκίζεις σαν την τελευταία πουτάνα και να κάνεις σκέψεις από μέσα, μαλάκα η τύπισσα με γουστάρει δεν παίζει...
ψευδαίσθηση, ΝΑΙ, όταν φύγει θα το συνειδητοποιήσεις, άλλα τουλάχιστον θα έχεις ένα εποικοδομητικό ραντεβού...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
review reaction 1 hornyasfuck, Sandra Magic, ntinosam
25 Μαΐου, 2021
@Annapurna γιατί να θέλω να την μαύρισω ρε φιλε; το ψωμί μου τρωει; τα γεγονότα είπα, τώρα αν αυτή θέλει να την βγαλει λάδι και πάει να με βγάλει εμένα τρελό,περίεργο και δεν ξέρω τι άλλο πρόβλημα της (ακου εκει λει ημουν μουτρομενος και κακοκοεφος όταν την υποδέχτηκα, μεγάλο ψεμα)
25 Μαΐου, 2021
@.Dodos Αὐτό εἶπε καί ἡ Σάντρα στά σχόλιά της μὲ τὸν δικό της τρόπο στά σχόλιά της....
review reaction 1 Sandra Magic
25 Μαΐου, 2021
Η υπερβολική ενασχόληση με τα απόνερα του σπορ αλλοιώνει αυτό καθ΄αυτό το σπόρ!
28 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3