Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απ την στιγμή που ανέβηκαν φωτό της μου έκανε κλικ περίμενα μήπως γράψει κάποιος αλλά τζίφος.
Έρχεται στο δωμάτιο με βραδυνό φόρεμα και γόβες όμορφη κοπέλα κάπως μαζεμένη στην αρχή ναζιαρικη θηλυκή ψιλη φωνούλα και συνενοήσιμα καλα αγγλικά.Παρολο που άρχιζε να με αγγίζει και να έρχεται κοντά μου ήταν μαγκωμενη και ψαχνοταν στον χώρο.Φιλια στην αρχή απέφευγε άρχισα να της ξεκωμπωνω το φόρεμα.Σωμα όπως στις φωτό κοιλιά φλατ με λίγες ελίτσες κοντά στον αφαλό αλλά όχι κάτι αντιαισθητικό στήθος σιλικόνη μεγάλο σε αφήνει να το χαρείς σκληρή προς μέτρια αφή.Κωλος στητος είναι τουμπανακι γενικά σφιχτή γυμνασμενη αλλά όχι υπερβολικά τόσο όσο.Της αρέσει να χορεύει με μουσική είναι ναζιάρα η πίπα της έχει χέρι και δόντι ειδικά όταν προσπαθούσε στο dt.Στα του σεξ ενώ το σώμα προδιαθέτει για άγριες και pse καταστάσεις το μωρο είναι καθαρό gfe.Μαζι με το προφυλακτικό φέρνει και ένα μπουκαλάκι μαζί της λέγοντας "this is gel" πιτσιλοντας τον "steve" μου που την περίμενε όρθιος!Στο σεξ ακολουθεί δέχεται και σκαμπίλια στο ντογκι αλλά γενικά είναι για slow καταστάσεις όχι ακροβατικά και χαρντκοριες.Μεχρι το πρώτο 25λεπτο ήταν μουδιασμένη μετά το τέλος του πρώτου γύρου άρχισε να λύνεται της είπα πως δεν μου άρεσε που δεν δίνει φιλιά και λέει έπρεπε να της το πω για να ξέρει δεν θέλουν όλοι φιλιά.Την υπόλοιπη ώρα είδα μια alice τρυφερή με φιλιά να θέλει να κάνουμε μπάνιο μαζί να με κοιτάζει ερωτικά και να μου λέει κοπλιμέντα.Της άρεσε που ήμουν ευγενικός και της φερομουν ωραία γι'αυτό λύθηκε μετά.
Είναι από ένα χωριό της Ουκρανίας λίγο έξω απτό Κίεβο όχι γνωστό επίσης φίλες με Natalie κάνουν και ντουο.Μιλουσε ώριμα για την ηλικία της για αγαπουληδες και ερωτιλους είναι ταμαμ ερωτευσιμη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, George_1969, Larson και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2021
Σωστή κριτική...........σωστή κοπέλα.....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1