Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...ωραίο καβλάκι η Kira...αλλά δεν μου άρεσαν τα χείλη του ροφού...
...ευλίγιστη η Liza...και ωραίο κορμί...αλλά αγέλαστη...
...την Alice ούτε που την σκέφτηκα...την έβαλα με την μία στην λίστα με τα τσουλάκια που γαμιούνται με το κινητό στο χέρι...
...την Margot την γούσταρα...αλλά μου μύριζε ξυνίλα...

...μέχρι που ανέβηκε το προφίλ της Izabella...

...ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!...

...τηλέφωνο στην Καίτη με την μία...και σε μισή ώρα το κορίτσι διαθέσιμο στον Billy...
...ούτε ξύρισμα...ούτε πλύσιμο δοντιών...χύμα στο κύμα και ότι γίνει!!...

...μπαίνει το καβλάκι...λίγο βιαστικά...χωρίς φιλί...αλλά τουλάχιστον δεν έδωσε χέρι για χειραψία!!...Χεχε!

...ακούμπησε τα πράγματα της...πήρε πετσετούλα...λιιιιιιιιιιιιιιγο μαγκωμένη στην αρχή...αλλά γελαστή...

...μετά το μπάνιο ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου...ρώτησε αν μπορεί να κάνει ένα τσιγάρο...δεν είχα πρόβλημα...οπότε μιλήσαμε λίγο...χωρίς να έχει γίνει κάποια κίνηση...από κανέναν...

...πρώτη μέρα στο σπορ...πρώτο ταξίδι...Ουκρανέζα...

...να σας πω την αλήθεια...πίστευα ότι την είχα πατήσει...και θα έτρωγα φόλα...

...σε κάποια φάση τέντωσε το κορμί της προς το μέρος μου για να πιάσει το τασάκι από το κομοδίνο που υπήρχε στην δική μου πλευρά...οπότε την βούτηξα...και άρχισα να ασχολούμαι με το κορμί της...χαλαρά...ενώ αυτή κρατούσε ακίνητη το τασάκι...Μεγάλο χαμόγελοΧεχε!

...λίγο αργότερα...αναγκάστηκε να αφήσει το ρημάδι το τασάκι...και ξεκίνησαν τα όμορφα gfe φιλιά...με γλωσσίτσα...

...στήθος μικρό...με ρόγες που ανταποκρίνονται από το πρώτο άγγιγμα...
...βασικά...όλα ανταποκρίνονται με το πρώτο άγγιγμα!...όχι μόνο οι ρόγες!!...ΜατάκιΜατάκι

...νιώθεις ότι έχεις δίπλα σου ένα νεανικό κορμί που ανταποκρίνεται ΣΕ ΚΑΘΕ ερωτικό χάδι...και όχι απλά επειδή θα ακουμπήσεις τα 140 μετά από 60 λεπτά...

...αυτιά...λαιμός...στήθος...κοιλιά...μουνάκι...όλα την ακούνε όταν ασχολείσαι με μικρή ταχύτητα!!!...

...αυτό είναι κάτι που είχα καιρό να το συναντήσω...και για κάποιους είναι όμορφο...γιατί είναι κάτι αληθινό...

...δεν ήταν σιωπηλή όπως συνήθως είναι οι τρυφερές κοπέλες...αλλά δεν υπήρξαν και ηχητικές ακρότητες...

...με πήγε σε ένα σχετικά γρήγορο gfe και με κούρασε...οπότε να ξέρετε ότι το μικρό έχει δυνάμεις...

...κάποιες στιγμές σταματούσα για να πάρω ανάσες...αλλά αυτή έδινε πόνο...και αυτό με ¨ανάγκαζε" να μην σταματάω...

...στο τέλος τα είχα φτύσει...είχα ξεραθεί...είχα κλείσει τα μάτια για λίγο...και με ρώτησε αν νύσταξα!!...Χαχαχα!

...δεν σας γράφω άλλα...

...μεγάλα παιδιά είστε...καταλάβατε από αυτά που σας έγραψα...

...καλά να περάσετε!!!...όσοι προλάβετε πάλι!!...ΚαπέλοΚαπέλο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tatoi, Tony Montana141079, Aragorn135 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού