Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την επελεξα διαβαζοντας ολες αυτες τις καλες κριτικες που την αποθεωνανε. Αν κοιταξεις προσεκτικα τις φωτογραφιες δεν ειναι παραπλανητικες αλλα ξερει πως να ποζαρει και να καλυπτει τις αδυναμιες της. Και φυσικα δε μπορω να μη σχολιασω το Σαυροειδές προσωπο που θολωνει το πρακτορειο επιτηδες. Ειναι γεματη σπυρακια που με χαλανε και μου παρουσιαστηκε 30 ετων ενω λεει στο site 28. Ας μη πω για ποσο φαινεται. Στα καλα τωρα... Πριν ξεκινησουμε μου λεει αποφασιστικά οτι κανει την καλυτερη πιπα. Μου φανηκε φαντασμενη ετσι οπως το ειπε αλλα δικαιωθηκε. Ανεβοκατεβαινε τραγουδιστά, τοσο ζωηρα με τελειο συγχρονισμο που ομοιο του δεν ειχα ξανα ζησει. Ειναι πιο ψηλη απο οσο λεει το site ( 1.81 περιπου ). Και τελος ειναι αρωστη καπνιστρια αλλα μετα απο καθε τσιγαρο πηγαινε και επλενε τα δοντια της. Δε τη λες βρωμιαρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Λάμπρος(3)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
426
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2021
Φίλε μήπως έγραψες σε λάθος προφίλ κριτική;Χμμμ;
23 Μαΐου, 2021
Οχι φιλε μου mallias20. Κανενα λαθος, ισως μπερφευτηκες επειδη αυτην εγω τη συναντησα Θεσσαλονικη οταν εκανε tour και τωρα γυρισε Αθηνα. Αν δε συμφωνεις μαζι μου εφοσον την πηρες κι εσυ πιθανο να εχουμε διαφορετικο γουστο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2