Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 14 10
Call-Girls 33490
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ραντεβου στο χωρο της κοπελας ,στο κυριλε ξενοδοχειο αλλα αχουρι δωματιο της.
Και δυστυχώς η περιπέτεια αρχισε αποκει κυριοι.

Το γραφειο θα αναφερω δεν υπάρχει κανενα παραπονο γιατι και ευγενικοι και εξυπηρετικοι οπως παντα μεχρι και συγνωμη στο τελος μου ζητησαν για τη συμπεριφορά της κοπελας χωρις αυτοι να φταινε πουθενα.

Η συγκεκριμενη εμφανησιακα δεν εχει διαφορες απτις φωτο της και εδω σταματανε τα θετικα
Στη συμπεριφορά της τωρα εδω η κοπελα ειναι μια απογοήτευση.δε ξερω αν ειχε κατι ή αν της εφταιγε κατι αλλα σιγουρα κατι δε πηγαινε καλα μαζι της.
Ξυνη και ψυχρη ενω μπηκα με χαμογελο μου εδειξε το μπανιο λες και εκανε αγγαρια,αλλα ειπα θα το ξεπεράσουμε.
Επισης θα σταθω στο οτι μου ζήτησε τα λεφτα με το που μπηκα , και λιγο αποτομα,ενω σαν πελατης και του γραφειου του συγκεκριμενου αλλες δε μου τα ζιτανε πια μπροστατζα

Οταν βγηκα πηγαμε να αρχισουμε,φιλια απεφευγε και βαραγε και το κινητο της.
Σε καποια φαση προσπαθησα να αρχίσουμε λιγο παλι απτην αρχη και ξεκινώντας να κανει πιπα την επιασα να παραμιλαει λιγο κατι στα ρωσικα με κακοδιαθεση

Καταλαβα δεν θα καναμε προκοπη,με το ζορι εκατσα 35 λεπτα,τη πηδηξα πεντε λεπτα με το ρολόι στα τεσσερα και γεια σας.

Γενικά ισως η πιο ξενερωτη συναντηση μου και πραγματικα κριμα γιατι την ειχα καυλες πολλες και σαν γυναικα ηταν ομορφη.
Η συμπεριφορα της ομως πραγματικα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ

Καλο ειναι να σέβονται τα λεφτα μας αυτη τη περιοδο γιατι δεν τα εχουμε για πεταμα.

Θα ξαναπώ να μη παρεξηγηθω, το γραφειο δε μου εφταιξε καπου αλλα η κοπελα σιγουρα εχει θεματακι συμπεριφορας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ά
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Πολυχρόνης, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2021
Συμβαινει συνεχεια και εσυ να περασεις καλα ηθελες και λυπαμαι το χω φαει και εγω το φρουτο αυτο τουλαχιστων να μην την πατησει αλλος
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1