Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γενέθλια λοιπόν ο steve και ήθελα κάτι σπέσιαλ όπως το duo.
Αλλά τα ντουο αν δεν υπάρχει χημεία μεταξύ των κοριτσιών δεν αποδίδουν.
Η Καίτη μου είπε πάρε αυτές τις 2 είναι δοκιμασμενες κάνουν και lesbi.
Κριτικές η Lada 3/3 και η Dasha αν εξαιρέσεις κάνα 2 γενικά πολύ καλά.
Ήρθαν τα κορίτσια χαρούμενα με όρεξη για εμφάνιση δεν γράφω τα χουν πει όλα οι υπόλοιποι και για τις 2.Αρχισαν να κάνουν στριπτιζακι έσβησα κεράκι μου τραγούδησαν και το happy birthday στα ρωσικά.Μολις άρχισαν να γδυνονται πήγα κοντά και γίναμε ένα κουβάρι στα όρθια.
Η Lada άρχισε τα γλωσσόφιλα και η dasha μου κατεβάζει αμέσως το μποξερακι και αρχίζει την πίπα.
Εντύπωση μου έκανε πόσο γρήγορα μπήκαν στο παιχνίδι.Διαβαζα ότι είναι μαστορισες στην πίπα και οι 2 και το διαπίστωσα βαθιά χωρίς χέρι και δόντι όσο ρουφούσε η μια η άλλη εγλυφε μπάλες εναλλάξ.
Όσο έκανα σεξ με την μία η άλλη ερχόταν δίπλα μου και με γλωσσοφιλουσε με πάθος τους έβαζα δάχτυλο γενικά έβγαλαν πολύ πάθος ειδικά η Dasha που όντως δεν είναι το μοντέλο αλλά βγάζει ενα gfe που σε καψουρευει.Ανταλλαξαν και μερικα παθιαρικα φιλια μεταξυ τους οσο εγω εγλυφα την dasha.Γενικα ηταν το καλύτερο duo με έσκορτ απ'τα 3-4 που έχω κάνει όλη την ώρα κάναμε πράγματα το ζουσαν και εκείνες ένιωσα ότι ήταν εκεί για μένα βοήθησε ότι και οι 2 μιλάνε καλά αγγλικα και ειχαμε καλη επικοινωνια το συνιστώ σε όσους έχουν το μπάτζετ και γουστάρουν τα duo.
Ευχαριστώ και την Καίτη στο τηλεφωνικό για άλλη μια φορά δικαιώθηκε με την επιλογη-προταση της.
Απο 280 η καθε κοπέλα είναι η τιμή απλά δεν μάφησε το σύστημα να βάλω 560 απευθείας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 05, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, rodriguez65 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού