Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
από την φίλη της. Παρόλο που είναι λίγο πολύ κόπυ πάστε το στυλάκι, όπως περιέγραψα την φίλη της, από εμφάνιση είναι ένα τσικ υποδιέστερη. Είναι όμως πιο πονηρή και πιο ζηλιάρα, δηλαδή πιο βαλκάνια. Απίθανο το πως η κουβέντα κατέληξε σε διερεύνηση της απήχησής της σε σχέση με την φίλη της, μπορεί και να κάνω λάθος, αλλά νομίζω αυτή η σύγκριση την ενδιέφερε αρκετά. Anyway, παρόλο που εμφανισιακά είναι ένα τσικ υποδιέστερη, το οποίο τσικ αν π.χ. τις έβγαζες βόλτα στο mercedes που λεγαμε και στο romeo, ούτε καν που θα το πρόσεχες. Είναι βέβαιο δε, ότι έαν τις έβγαζες έξω μαζί, ο αθηναικός νυχτερινός θίασος θα λαλούσε. Όπως γίνεται π.χ. στα θρεντς όταν γράφει η "κράσωτραπέζωσέμε". Επιστροφή στο θέμα, την προτιμώ σε σχέση με την φίλη της και ίσως την ξαναέβλεπα. Ο λόγος είναι, ότι η εμπειρία μου μαζί της δείχνε ότι είναι πολύ καλύτερη στο άθλημα, το ζει περισσότερο, σε παίζει πολύ καλύτερα, σε ανεβάζει περισσότερο, ενδέχεται να το ζει και πιο έντονα. Και αυτή πάντως, δεν μπαίνει στα κόκκινα, αλλά σε αντίθεση με την φίλη της, αυτή μάλλον πρόλαβε και έκλεισε και λίγο μπούτια (καθώς η φίλη της έσπασε την μπάνκα) και τελικά ήταν αρκετά ξεκούραστη, το οποίο μπορεί και να κάνει την διαφορά. Εγώ μεταξύ τους θα ψήφιζα πάντως Amber.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.338
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, john100, hornyasfuck και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2021
Ὅταν λές φίλη της, ἐννοεῖς τὴν Ἀλίνα;
03 Μαΐου, 2021
@horny, yeap
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2