Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Call-Girls 24003
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή επίσκεψη στο κορίτσι μετά από μελέτη των κριτικών. Η πρώτη φωτό ακριβέστατη. Υποδοχή με μαύρα εσώρουχα και ψηλοτάκουνα. Μου έριχνε μισό κεφάλι. Εντάξει δεν είμαι ο Ατετονκούμπο αλλά ατενίζω τον κόσμο από το 1.75. (πσσσσσς)
Φιλάκι, και μου λέει αμέσως: shower? Όπα κοπελιά. Δεν είμαι εύκολος. Θέλω τα προκαταρκτικά μου, όπως, από που είμαι, τι δουλειά κάνω, που μένω.(χαχαχα)
Κατευθείαν στα βαθιά. Πίπα αισθησιακή, όχι βαθειά, αλλά καλή. Γλωσσόφιλα καλά. Περιποίηση δίκη μου και να τα πρώτα ζουμιά, και τρέμουλα. Now I’m relaxed μου είπε. Να δεις τι σου έχω για μετά της είπα. Πρώτα στάση ιεραποστολικά, δεύτερη στα τέσσερα που θαύμασα τι πλάσματα υπάρχουν. Θεσπέσια θέα. Μετά από αρκετή ώρα ήρθε και κορύφωση μέσα σε αλαλαγμούς και των δυο. Λίγη κουβέντα, τσιγαράκι, και έναρξη δεύτερου γύρου μια από τα ίδια αλλά σε λίγο πιο αγαπητικό στυλ. Περισσότερα φιλιά, πιο πολλές αγκαλιές. Το τελείωμα με βρήκε σε cowgirl με το κορίτσι μούσκεμα παντού!!!!!!!!! λίγο πριν σφυρίξει το τέλος. Ντουζάκι, πληρωμή, φιλάκι και της έφαγα και δέκα λεπτά παραπάνω. Αααα μην ξεχάσω, ντύθηκα κιόλας.
Αυτά από εμένα, το κορίτσι αξίζει, μην την ζορίσετε. Αγγλικά μέτρια. Το ίσως το έβαλα γιατί το γραφείο έχει φέρει αξιόλογες περιπτώσεις που χρήζουν εξέτασης.
Καλό Πάσχα να έχουμε όλοι.
Κορίτσια στο γραφείο είστε όλες υπέροχες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 27, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., THV, Constantinos27 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού