Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 98115
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...Στο τηλέφωνο δεν ξέρω πως χρησιμοποίησα μια λέξη που δεν χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ....ζήτησα κάτι ιδιαίτερο και η έξυπνη φωνή από το άλλο άκρο της γραμμής μου απάντησε....θα πρέπει να δεις την Masha!!! (Αρκετές φορές νομίζω ότι οι φωνές στην άλλη ακρη τησ γραμμης ειναι καπου απεναντι και με κοιτανε). Έκλεισα το ραντεβού για το ίδιο απόγευμα στις γνώριμες σουίτες του Πρίαμου για 1, 5 ώρες με δικαίωμα επέκτασης. Η κοπέλα ηρθε στην ώρα της την συνάντησα στο ασανσέρ καθώς είχα αργήσει λίγο αλλά είχα προλάβει να στείλω αριθμό δωματίου. Η πρώτη εντύπωση έχει ως εξής. Ξανθό ίσιο μαλλί, σταρένιο δέρμα από αυτά που αναβλύζουν άρωμα καρύδας στις πολύ hight end παραλίες και μετά club. Μαύρο φόρεμα εφαρμοστώ και 10 ποντες γόβες nude (στο χρώμα του δέρματος). Από όπου και να την πιάσεις αυτή την εικόνα θέλει πολύ πειθαρχεία για να μην αρχίσεις να δαγκώνεις. Μου συστήθηκε μέσα στο ασανσερ και πήγα κοντά να την μυρίσω δίνοντας ένα πολύ απαλό άγγιγμα στο λαιμό της με τα χείλια μου αυτό που εισέπραξα είναι ένας αναστεναγμός και ένα κοίταγμα που μόνο εκείνη ξέρει τι σήμαινε. Φτάσαμε στο δωμάτιο και έκανε κίνηση να βγάλει τα ρούχα της....την σταμάτησα και αντί να με ρωτήσει τι και πως ανοίγει κουβέντα για το τι μου αρέσει και τι της αρέσει. Πρώτη φορά σε αυτή την πολύ σύντομη σταδιοδρομία του πληρωμένου κάποια ανταποκρίνεται τόσο γρήγορα εγκεφαλικά . Αυτό με έφτιαξε απίστευτα, έδωσα μια γρήγορη παραγγελιά για ποτά κτλ και άρχισα να την γδύνω, όσο περισσότερο σταρένιο δέρμα έβλεπα γυμνό τόσο σκεφτόμουν την ευχαρίστηση που ένιωθε ο χανιμπαλ λεκτερ στην σιωπή των αμνών... Σύντομα δεν έμεινε τπτ να βγάλω και με οδήγησε στο shower. Εκεί υπήρξαν πειράγματα, γελάκια στριμώγματα, αυτά που ανεβάζουν τον πήχη της προσμονής και στο μυαλό σου έχεις τελειώσει ήδη 2 φορές (ξεκούραστα). φτάνοντας στο κρεβάτι έκανε κίνηση να αρχίσει στοματικό αλλά την σταμάτησα και την ρωτησα ποιος σου ειπε ότι θα αρχίσεις εσύ, ξαπλώνει και αρχίζω ένα στοματικό στο οποίο εισέπραξα άπειρο νέκταρ, αρκετή φωνή , πολλούς σπασμούς και ένα μοναδικό χαμόγελο στο τέλος. Όταν ηρθε η σειρά της με περιποιήθηκε πολύ καλά παίζοντας με στόμα, γλώσσα δάκτυλα στο στόμα μου κτλ. Ώσπου κάποια στιγμή σηκώνει το κεφάλι γελάει και λέει τώρα θα πηδήξεις, εάν δεν με πηδήξεις θα σε σκοτώσω!!! Δεν είναι η πράξη η το πόσο δυνατά το έκανα είναι ότι μπήκα στην διαδικασία να σκεφτώ ότι το εγκεφαλικό ταλέντο είναι ανώτερο από οτιδήποτε άλλο. Η Κοπέλα το έχει τρέχει στο DNA της δεν το ανακαλεί υπάρχει, από τον τρόπο που συστήνεται μέχρι τον τρόπο που γυρίζει την πετσέτα όταν βγαίνει από το shower. Σε καμιά περίπτωση δεν πρέπει να ξεχάσω να αναφέρω ότι τα άκρα της είναι παράδεισος, τα πάνω και ιδιαίτερα τα κάτω. Ήθελα να τα τραβήξω μια φωτογραφία αλλά ντράπηκα να το ζητήσω. Με αποχαιρέτησε με αρκετά γλωσσοφιλα και έφυγε. Μπαίνοντας αργότερα στο shower η μόνη σκέψη που μου ήρθε στο μυαλό είναι μια φράση του Πατέρα Ωνάση....τα χρήματα δεν έχουν καμιά αξία εάν δεν υπάρχουν γυναίκες....φράσεις που δυστυχώς δεν διδάσκονται στα λαϊκά σχολεία παρά μόνο σε συγκεκριμένους κύκλους. Συναντήσεις με γυναίκες σαν την Masha χρειάζονται όλα τα αρσενικά γιατί στο τέλος πάντα θα αναρωτιεσαι ποιο κεφάλι (το πάνω η το κάτω) έκανε την περισσότερη δουλεία και αυτό πάντα θα είναι απίστευτα ανεβαστικο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 25, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.874
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, borbi2525, koutavoulias και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού