Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 2 10
Call-Girls 9887
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...είχα δίλημμα...
...να δω την Aleksandra του Glamour?...να κάνω τον κασκαντέρ στα τυφλά με την Stella?...ή να κάτσω στα αυγά μου?...
...μου άρεσαν οι φωτό της Stella...αλλά αγέλαστη σε όλες ρε πούστη μου...
...την Aleksandra πάλι...την θυμόμουν γελαστή σε παλιότερο tour...αλλά να δώσω 150 για να δω κάποια που την είχα ξαναδεί?!...

...τελικά...Κυριακή πρωϊ...είπα να δω την Stella...

...επικοινωνία με ηχογραφημένα μηνύματα με το γραφείο...και κλείσαμε για 19:00...γιατί νωρίτερα είχε κάνει δίωρη κράτηση άλλος συναγωνιστής...

(...πολύ ΚΑΒΛΑ η φωνή της τηλεφωνήτριας στα μηνύματα!!!...μιλάμε αρρώστησα!!!!...Μωρό μου αν διαβάζεις,να ξέρεις ότι πρέπει να άκουσα τουλάχιστον 5 φορές κάθε μήνυμα σου!!!...)

...πάμε τώρα στο τι θα δείτε...
...καταρχήν...όσων αφορά τις photo...
...αφαιρέστε την λάμψη...προσθέστε 2-3 χρόνια...και 2 tattoo...
...την μεσούλα που φαίνεται στην 8η φωτό μην περιμένετε ότι θα την δείτε...δεν υπάρχει...η κοπέλα είναι ελαφρά τσουπωτή...ελαφρά!...το τονίζω...

...ήρθε και εγώ πάλι δεν είχα προλάβει να τελειώσω το ντουζ μου...anyway...δεν έφταιγε...εγώ έπρεπε να είχα φτάσει νωρίτερα...
...ντύσιμο λες και είχε έρθει από το γυμναστήριο...(εφαρμοστό μαύρο κολάν...και sports bra)...
...μαγκωμένη στην αρχή...χωρίς να σκάει ούτε ένα χαμόγελο...όσες πίπες κι αν πετούσα!!...Μεγάλο χαμόγελοΧμμμ;Χμμμ;

...όσο ήταν στο μπάνιο,έστειλα ένα μήνυμα στο γραφείο...και ρωτούσα αν υπάρχει διαθέσιμη κοπέλα για άμεση αντικατάσταση!!...

...άργησε η τηλεφωνήτρια να διαβάσει το μήνυμα μου...βγήκε σχετικά γρήγορα από το ντουζ η κοπέλα...οπότε απάντηση έλαβα από το γραφείο όταν η Stella καθόταν στα πόδια μου...έχοντας αρχίσει να χαμογελά...εξαιτίας μιας ιστορίας που είχα ξεκινήσει να της αφηγώ...

...γρήγορα τα χαμόγελα έγιναν φιλιά...και τα φιλιά έγιναν γλωσσόφιλα...
...και μπορεί τα γλωσσόφιλα να ήταν πιο γρήγορα από όσο θα ήθελα...αλλά...είπα να μην το κάνω θέμα!!...Πλατύ χαμόγελοΓλώσσα...
...πήρε το ¨μικρόφωνο¨ για γυάλισμα...έκανε ενυδάτωση στα πέριξ...δεν βιάστηκε να βάλει κράνος...καλά το πήγε...και δεν της φαινόταν στην αρχή!...

...την είδα να θέλει την πρωτοβουλία των κινήσεων...οπότε την άφησα να κάνει κουμάντο από πάνω...
...καλά το πήγε...
...σωστά κουνήματα...βαθιά καθίσματα...εναλλαγές ρυθμών και κινήσεων...
...όταν κουράστηκε άλλαξε μόνη της θέση σε doggy...και εκεί κατέθεσα...πέφτοντας ξερός...

...στο καπάκι πήγε στο μπάνιο...έχοντας πάρει το προφυλακτικό με τα παιδιά μου...

...όταν βγήκε...αυτή άραξε στον καναπέ για τσιγάρο..(ρώτησε πρώτα αν με ενοχλεί ο καπνός)...ενώ εγώ εξακολουθούσα να απολαμβάνω την νιρβάνα της κοσμάρας μου...και να παρατηρώ σαν μαλάκας τα μικρά λαμπάκια που περιελάμβανε ο διάκοσμος στο ταβάνι του δωματίου...

...βέβαια...το τσιγάρο αυτό θα μπορούσε να το κάνει στο κρεβάτι...και όχι καθισμένη σταυροπόδι στον καναπέ...αλλά δεν θα χάλαγα την γαλήνη της κοσμάρας μου για να ζητήσω κάτι τέτοιο...

...πληρωμή...χαμόγελα...φιλάκι αποχαιρετισμού...και ξαναγίναμε 2 ξένοι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 25, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Tony Montana141079, koukos19, bourdeliaris82 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2021
Συναγωνιστη καλησπερα!Σε αφησε να την γλυψεις?
26 Απριλίου, 2021
Συναγωνιστη καλησπερα!Σε αφησε να την γλυψεις?
7
78FOIVOS
26 Απριλίου, 2021
WHATABOUTFUCK αναφερεσαι στην aleksandra3 του glamour? Εαν ναι γραψε μια κριτικη γιατι η πιο προσφατη ειναι απο το 2019 και με ενδοιαφερει πολυ η εν λογω κορασις
7
78FOIVOS
27 Απριλίου, 2021
...μια χαρά γλύψαμε bengalas...
...μην ρωτήσεις όμως λεπτομέρειες για την ανατομία εκεί κάτω...γιατί η κατάδυση έγινε με κλειστά μάτια...Ματάκι
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 bengalas
27 Απριλίου, 2021
...γλύψαμε 78FOIVOS...χωρίς μα και μου...
...δεν καταλάβαινε τίποτα όμως...στεγνή...παρά το γλύψιμο...
W
WHATABOUTFUCK
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5