Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 184 10
Call-Girls 745589
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόλαυση!
Είχα έρθει στην Αθήνα για επαγγελματικό ραντεβού. Είχα νοικιασει βιλιτσα στη Βουλα κ είχα κανωνησει με κάτι γκομενακια που είχα γνωρίσει το καλοκαίρι αλλά κλασικές Ελληνίδες προσπάθησαν να μου χαλάσουν τη κατάσταση. Δεν πτοηθηκα κ έκλεισα για τελευταία μέρα διανυκτέρευση στο πριβε στο κεραμικο, απέναντι από Μπιλ και Αντριαννα. Ήθελα κάτι σε στυλ girlfriend αλλά να έχει κ πρωκτικο οπότε η Αντριαννα ήταν η κορυφαία επιλογή. Το ραντεβου κλείστηκε με 2 μηνυματα κ η τίγρης ήρθε στην ώρα της. Ξεκινήσαμε με τη μια στην αρχή εξ ερευνητικά απαλά κ αισθησιακά κ γρήγορα ανέβασαμε ρυθμους καθώς υπήρχε χημεία αλλά κ οικειοτητα από παλαιωτερη συνάντηση. Στο διάλυμα ξεκινήσαμε κουβεντουλες όπου κ εκει ήταν απιστευτου επιπέδου κ το απόλαυσα, πραγμα που με εντυπωσίασε κ σε αυτό το τομέα!! Έλεγα από μέσα μου τι απίστευτη τύπισσα. Ο δευτερος γυρος ήταν σε ακόμα πιο πανω ρυθμους πραγμα που πολυ λίγες γκόμενες μου εχουν βγάλει τόσο παθος. Τελικά η κοπέλα έμεινε παραπανω απο τη συμφωνηθείσα ώρα κ συνεχίσαμε τη κουβεντουλα με κρασακι.
Κόστος συναντήσεις για μιαμιση ώρα με πρωκτικο 170.
Σαν εμπειρία περνει 9,5 κ το ίδιο σαν value for money αλλά επειδή δεν έχω ξαναγραψει κριτική το συστημα δεν με αφήνει να βάλω παραπανω βαθμολογία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Ntaffy2, TurboLover και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2021
Είπαμε η κοπέλα είναι μια κατηγορία μόνη της, καθαριότητα, κοινωνικότητα και υπηρεσίες κορυφή.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1