Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 7 10
Call-Girls 17950
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα φιλαράκια από κάτω με έχουν καλύψει πλήρως... Όταν είδα πρώτη φορά τις φωτογραφίες δεν πίστευα ότι αυτό που βλέπω αυτό θα είχα και στο ραντεβού... αλλά έπεσα εξω... Πάμε λοιπόν με λίγα λόγια και στο δικό μου ραντεβού... Όταν κατάφερα να κλείσω το μικρό στο μυαλό μου είχα φτιάξει σενάριο πως είχα ραντεβού με την μικρη ξεκωλλη κόρη του γείτονα που θέλω να σκίσω άμεσα!!!! Όταν άνοιξα την πόρτα του δωματίου ναι.... την είχα μπροστά μου... Ναζί ομορφιά κορμάκι μυρωδιά συμπεριφορά... όλα μέσα... Φιλί με γλωσσα με το καλησπέρα και για μπανακι παρέα... που για εμένα ήταν το χαι λάιτ!!!!πάμε στο κρεβάτι που από πιπα μέχρι σεξ όπως και σε ότι στάση γούσταρα μέχρι και το τελείωμα στο στοματάκι της ήταν όλα όπως τα είχα φτιάξει στο μυαλό μου.... Μην παραλείψω να πω πως η μυρωδιά και η γεύση από το μουνακι της ήταν...απλα υπέροχη.... Δεν θα πω αλλά... απλά αν μωράκια τέτοιου τύπου σε φτιάχνουν τότε... Μονόδρομος... Εγώ πέρασα υπέροχα ελπίζω το ίδιο καλά να περάσετε και εσείς... Από εμένα ναι συστήνεται!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
7.005
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GIORGIO222, alpula, THV και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού