Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Call-Girls 29430
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από τόσες καλές κριτικές και μετά από αυτό που είδα στις φωτογραφίες του γραφείου το ραντεβού ήταν μονόδρομος... Το γραφείο πάντα άψογο και η κοπελιά στην ώρα της με μια μικρή μου επιθυμία στο ντύσιμο που έγινε σεβαστή... Με 5 λεπτά καθυστέρηση χτυπάει η πόρτα και μόλις την άνοιξα βλέπω έναν κοριτσαρο με βλέμμα που έβγαζε σπιρτάδα αλλά και πουτανια... Φιλάκια στα μάγουλα για αρχή και πέσιμο με την μια από μεριά μου.... Φιλιά με γλώσσα πασπατεμα παντου χωρίς μα και μου... Με σταματάει και με νοήματα σχεδόν πάει για μπάνιο... Βγαίνει μόνο με πετσέτα και μόλις την πετάει βλέπω ένα κορμί ΑΛΦΑΔΙ...!!!τουλάχιστον στα γούστα μου... Σχεδόν ανύπαρκτο στήθος (δεν είμαι βυζολαγνος) αλλά κωλαράκι κοιλιά και πόδια υπεροχα.... Εμένα μου άρεσε πολύ!!!! Πιπα αρκετά καλή... δεν χρειάζεται να λες γλύψε λίγο και εδώ λίγο και εκεί... Στην δικιά μου περιποίηση μούσκεμα τα πάντα με αρκετά αληθοφανή την στιγμή της κορύφωσης.... Στο σεξ παίχτηκαν 2 γύροι με χαι λάιτ το ανάποδο αλογάκι.... Αλλά και πολύ δυνατό το ιεραποστολικο γεμάτο με γλωσσοφιλα και διάφορες παραλλαγές που εμένα με ξετρέλαναν... Άδειασμα στην κοιλίτσα της την πρώτη αλλά την δεύτερη φορά μετά από δική της επιθυμία στο στοματάκι της που δεν ζήτησε κάτι έξτρα...!!! Αυτά... Από εμένα συστήνεται!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
7.005
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, alpula, OUROBOROS και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού