Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 32 10
Call-Girls 60376
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κλείσιμο ραντεβού για άλλη κοπέλα αλλά μου το ακύρωσε το γραφείο δυο ώρες περίπου και επέλεξα την στεφανία.
Έφτασε στον χώρο μου στην ώρα της, πρέπει να αλλάξει τις φωτό της, από κοντά και αμακιγιάριστη είναι πολύ καλύτερη.
Ντυμένη όμορφα με λευκό φορεματάκι την καλωσόρισα, προσωπάκι καλό με ξανθά μαλλιά , πρέπει να έχει πειράξει λιγουλάκι το άνω χείλος .
Μου ζήτησε ουίσκι και περάσαμε για δυο κουβέντες και τσιγάρο (ρώτησε βέβαια).
είχαμε αρχίσει τα φιλιά και τα χάδια αλλά ήθελε φρεσκάρισμα.
προσοχή στους παντρεμένους, το φόρεμα αφήνει κάτι στρασάκια, όπου το ακούμπησε , όπου πέρασε ,άστραφτε μετά , μέχρι και ο κώλος μου λαμπύριζε από τον καναπέ, σαν πυγολαμπίδα ήμουν.
επέστρεψε από το μπάνιο με την πετσετούλα της και όρμησε, φιλιά μπόλικα με χρήση γλώσσας.
Βγάλαμε πετσέτα και να σου τα ενισχυμένα μπαλόνια με μικρή ρόγα αλλά λειτουργική.
Το κορμάκι καλό , αδύνατο , το κωλί οκ όχι το στρογγυλό αλλά σε νορμάλ επίπεδα , λέει ότι αδυνάτισε 20 κιλά , δεν είδα να κρέμεται κάτι ή ραγάδες μια χαρά .
εάν ασχοληθείς με το τρυφερό μουνάκι της υγραίνεται αρκετά , δακτυλάκια ναι αλλά μαλακά, για πίσω δεν δοκίμασα.
από πιπούλα καλά το έχει , ντιπ δεν έχει, χεράκι πάει να δουλέψει αλλά της το κόβεις και υπακούει.
τώρα περί σεξ καλά το έχει , φυσικά με μπαλονάκι, πάνω-κάτω-πλάγια-όρθια-ανάσκελα-μπρούμυτα όλα ναι , ανεβάζει ρυθμούς και δέχεται τελείωμα στο στοματάκι της ( με χρέωση φυσικά) τα οποί και αποθέτει στο μπάνιο.
Ξανά τσιγάρο και χαζοκουβέντα.
Περάσαμε και στο δεύτερο ημίχρονο το οποίο κύλισε με τους ίδιους αγαπησιάρικους ρυθμούς.
Στο +10 αναχώρησε η νεαρά χωρίς καμία ενόχλησε.
Sorry στον επόμενο συναγωνιστή !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, doc_lin, redb και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2021
Η αφή του στήθους πως ήταν σκληρή ή απαλή;;;
23 Απριλίου, 2021
σαν αφή είναι από τα οκ
gpd
gpd
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2