Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από ένα πολύ μεγάλο διάστημα αποχής από το ευγενές άθλημα των ερωτικών περιπτύξεων με άγνωστες κορασίδες, επανέρχομαι για να καταθέσω και εγώ τις εντυπώσεις μου από την Trissa. Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα και διακριτικά, μέσω ανταλλαγής SMS, με το γραφείο σε γνωστό παραβαρδάρειο ξενοδοχείο. Ανεβαίνω χωρίς προβλήματα στο δωμάτιο και μου ανοίγει μια κοπελίτσα, που άνετα θα την τοποθετούσα γύρω στα 25, ντυμένη μόνο με τα εσώρουχα και μια sexy ρομπίτσα. Συμφωνώ απόλυτα με τον συναγωνιστή εκ των Αθηνών. Οι φωτογραφίες την αδικούν κατάφωρα, τόσο όσον αφορά το πρόσωπο, όσο και στο σώμα. Το video στην ιστοσελίδα του γραφείου είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα. Η επικοινωνία στα αγγλικά με το επίπεδο του κοριτσιού να είναι ίδιο με το δικό μου (Βλέπε Lower), οπότε όλα μια χαρά. Λίγες κουβέντες, έτσι για να σπάσει ο πάγος και βουρ για μπάνιο. Για όσους ενδιαφέρονται για την καθαριότητα, όλα τακτοποιημένα και με πετσέτες έτοιμες για τον πελάτη... όχι σαν κάτι άλλες, που έχω συναντήσει κατά καιρούς. Επιστροφή στο υπνοδωμάτιο, όπου η Trissa με υποδέχθηκε με.... αδαμιαία περιβολή. Κορμί φρέσκο.... νεανικό... χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας ή τίποτα άλλο περιττό... με στήθος δυάρι και ρώγες - φουντούκια κάγκελο!!!... Με ξαπλώνει και αρχίζει να με φιλάει στον λαιμό, στο στήθος και να κατεβαίνει παρακάτω... Αποφεύγει έντεχνα τα φιλιά στο στόμα, αλλά και εγώ δεν επιμένω, λόγω covid-19. Όμως μαθημένος, πρώτα να προσφέρω και μετά να παίρνω, την διακόπτω και την γυρνώ εγώ για να περιποιηθώ το μουνάκι της... μοσχομυριστό και φρεσκοξυρισμένο, κλειστού τύπου. Έδειξε να το ευχαριστιέται, αν και παραπονέθηκε καμιά δυο φορές, παρόλο που δεν ήμουν καθόλου... υπερβολικός... Δεν τρέφω αυταπάτες... άλλωστε για τα κορίτσια είναι πρώτα και πάνω από όλα δουλειά.... Οπότε δεν ενοχλήθηκα. Όταν ήρθε η σειρά της, τον πήρε στο στόμα της αδιαμαρτύρητα... Και παρόλο, που φαίνεται ότι ξέρει τι κάνει... ένιωσα ότι κάτι έλειπε (π.χ. οι όρχεις έμειναν επιδεικτικά απεριποίητοι).... Η κατάθεση έγινε στο στόμα, όπως άλλωστε είχε συμφωνηθεί... Ακολούθησε λίγη συζήτηση και ένα χαλαρωτικό μασάζ, προκειμένου να αναλάβω δυνάμεις (τα χρόνια περνούν τα άτιμα!!!...). Όμως λίγο το άγχος, λίγο και όλη αυτή η φάση με την πανδημία, με κατέβαλλαν, οπότε οι φιλότιμες χειρομαλάξεις και ο πεοθηλασμός έπεσαν στο κενό. Κάπου εκεί έληξε ο αγώνας. Σηκώθηκα, έκανα ένα ντουζ και αποχώρησα. Για ν συνοψίσω τις εντυπώσεις μου από την συνάντηση, η Trissa είναι ένα δροσερό, όμορφο κορίτσι, που είναι συνειδητοποιημένο για το τι κάνει και σε ποιον χώρο βρίσκεται. Δεν της λείπουν προσόντα και εμπειρίες. Λίγη παραπάνω προθυμία και πρωτοβουλίες εκ μέρους της, θα την βοηθήσουν να ανέβει επίπεδο... Καλή συνέχεια σε όλους... και καλή λευτεριά παίδες!!!...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
AIASOILEAS
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Underfaker, mixalis mixoy, alpula και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού