Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 4 10
Call-Girls 13348
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επικοινωνια με το γραφειο, φοβερη Αντζυ πληρως κατατοπιστικη. Ειχα μια δυο επιλογες στο μυαλο μου ,το πηρα πανω μου και κατεληξα στην Λολα. Συναντηση στο χωρο μου. Η κοπελα ηρθε στην ωρα της. Ντυμενη με ενα εκρου ωραιο φορεμα και αναλογου χρωματος τακουνια. Ωραια παρουσια. Αφου ειπαμε τα βασικα . ξερει την αγγλικη , ηπιαμε κρασακι αρχισαμε τα φιλια και βγηκε το φορεμακι ευκολα και σαν δωρο περιμενα να δω το σωμα (δεν φοραγε ζαρτιερες που ειχα ζητησει )καιαποκαλυφθηκαν ολα εκτος απο κατω που φοραγε ενα στριγκακι. Η λολα ειναι μια κοπελα ανω του 1.70 , βγαλτε την λαμψη των φωτο , εχει πειραγμενα χειλακια , και τα φιλια ειναι ικανοποιητικα. Το σωμα της θελει λιγη γυμναστικη, Τα στηθη τορπιλες καλη δουλεια γυρω στα 27. Εχει τατοο μπρος πανω απο το στηθος και πισω. Στοματικο ικανοποιητικο και με διαρκεια αλλα δεν τιμησε την γυρω περιοχη. Ενιωσα οτι δεν ηθελε 69 και μετα αφου ειχε περασει η ωρα αλλαζοντας θεσεις με ωραια στησιματα στην διαρκεια του στοματικου ,τοποθετηση προφυλακτικου εναλλαγη στασεων με ωραια παλι στησιματα και καταθεση. Στην συνεχεια ειπαμε καποια πραγματα (τις αρεσουν τα ταξιδια, η χωρα μας κτλ ) . Δεν μπορω να πω οτι θα την θυμαμαι καιρο την συναντηση , μπορει να μην υπηρξε χημεια ή να ηταν κουρασμενη. Το μονο που με κανει να το σκεφτομαι ειναι οτι εχει σπουδασει νοσοκομα κατι τετοιο , αν παιξει dress code νοσοκομα θα της πηγαινε σε συνδυασμο με το χρωμα του δερματος της και τα κοκκινα χειλη.... Το γραφειο αψογο παντα καλει για εντυπωσεις (σε σχεση με αλλα) και δεχεται τα θετικα και τα αρνητικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.352
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mancunian1986, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού