Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 32 10
Call-Girls 60376
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχοντας ακυρωθεί από φίλη που μου αρέσει να περνάω χρόνο μαζί της και όχι ερωτικά, λέγοντας μου κιόλας ότι με ακύρωσε λόγω αυτοκτονίας φίλου της, είπα απλά στον εαυτό μου ότι πρέπει να περάσω καλά καθώς μία ζωή την έχουμε μόνο και περνάει και γρήγορα η ριμάδα. Στέλνοντας μήνυμα στο γραφείο και κοιτώντας και τις κριτικές, ήμουν ανάμεσα σε Τζοάννα, Καμίλα και Στεφανία. Η Μόνικα(Άντζυ πού είσαι πανάθεμα με!!) μου είπε να πάρω την Στεφανία και είπε ότι θα περάσω καλά. Έπαιξε ρόλο ότι ήταν και άμεσα διαθέσιμη και έτσι κλείστηκε το ραντεβού. Εδώ να κάνω μία παρένθεση ότι μου αρέσουν οι γυναίκες με τατουάζ και τα λοιπά, και ενώ στις φωτογραφίες δεν φαίνεται κάτι(μόνο η τριανταφυλλιά στο πόδι), η κοπέλα έχει και έχει και piercings για άλλα κόλπα! Καλό θα ήταν να ανανεωθούν οι φωτογραφίες της. Έφτασε η κοπέλα στην ώρα της και κατέβηκα να της ανοίξω λόγω περασμένης ώρας. Πολύ ευγενική, μου εξήγησε ότι τα αγγλικά της δεν είναι το δυνατό σημείο και έτσι υπήρξε Google Translate( σώζει ζωές!) για να συνεννοηθούμε στην αρχή. Καθίσαμε στον καναπέ, ζήτησε ευγενικά να ανάψει ηλεκτρονικό τσιγάρο, δέχτηκα,( μη καπνιστής εγώ) και ήπιε και μια γουλιά μπύρα που της προσεφέρα. Στην αρχή φοβήθηκα ότι θα χρονοτριβούσε, καθώς είχε κάνει 2 τσιγάρα, και δεν έβλεπα διάθεση για σεξ. Μόλις όμως μου είπε τι μουσική της αρέσει και της έβαλα, μου είπε να κάνει ένα ντους, το οποίο δέχτηκα και να προχωρήσουμε στα περαιτέρω. Ήρθε με την πετσέτα από το ντους, και όταν έβγαλε την πετσέτα είδα ένα πολύ καλό κορμί για τα δικά μου μάτια. Φαίνεται ότι έχει χάσει κιλά, γιατί ενώ έχει σιλικόνη στήθος, το οποίο το χόρτασα πάρα πολύ, είχε κάποιες ραγάδες, όχι όμως κάτι το ενοχλητικό. Στο πρόσωπο είναι πολύ γλυκιά και ευτυχώς δεν έχει φουσκώσει τα χείλη της σαν ροφός. Ξεκινήσαμε σιγά σιγά, δέχτηκε δαχτυλοσκόπηση μόνο μπροστά, (δεν με πείραξε για το πίσω όμως με την συγκεκριμένη, δεν ξέρω γιατί) και με έγλυψε καλά και έκανε και ένα πέρασμα από την τριγύρω περιοχή. Μόλις ξεκινήσαμε όμως το σεξ, βίωσα καταστάσεις που είχα πολύ καιρό να ζήσω. Δεν θα αναφέρω ονόματα, αλλά 3 φορές στην ζωή μου έχει τύχει κοπέλα να μου λέει να συνεχίσω και να μην σταματήσω, καθώς οι περισσότερες στο 15λεπτο, βία 20λεπτο, είναι off. Η συγκεκριμένη το πιστεύω ότι θα μπορούσαμε να το κάνουμε όλο το βράδυ. Σταματήσαμε μόνο όταν μου είπε ότι έχουμε 10 λεπτά υπολειπόμενα και με βοήθησε να τελειώσω. Πήγε πλύθηκε ξανά, συμμαζευτήκαμε, καθλισαμε λίγο στο καναπέ και μόλις την κάλεσε ο οδηγός, κατέβηκε για να φύγει.

Υ.Γ. 1. Αυτό που μου είπε στο τέλος για μένα ήταν κορυφή. Το κρατάω μόνο εγώ και το γραφείο το τι είπε αλλά μου έφτιαξε την διάθεση.
Υ.Γ. 2 Η Μόνικα έχει 2/2. Μακάρι να συνεχίσει έτσι να είναι εύστοχη στις επιλογές μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
olotyxeros
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.220
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, redb, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού