Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 160382
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η κοπέλα είναι προ μιλφ και οι φωτογραφίες δεν ανταποκρίνονται καθόλου σε αυτό που συναντάς.Είναι εντελώς διαφορετική ξανθιά πλέον μόνο το σώμα πλησιάζει αυτό που φαίνεται...Την επέλεξα γιατί μου άρεσε σαν γυναίκα και είδα και κάποιες θετικές αντιδράσεις.Τα βυζιά της είναι ενισχυμένα καλή δουλειά ελάχιστα σκληρά και η τομή φαίνεται λίγο.Το πρόσωπο για μένα είναι στο 6 με φουσκωμένα χείλη ενισχυμένα δυστυχώς όπου το κάτω χείλος είναι μεγαλο...Το ντύσιμο της που είναι και η πρώτη εικόνα ήταν λίγο για την φάρμα...
Πολύχρωμο φόρεμα που μόνο για βραδυνή έξοδο δεν κάνει...Δεν ήταν βαμμένη και αν ήταν θα ήταν ελάχιστα σε σημείο που δεν φαίνεται κάτι.Ουτε αρωματισμένη και εγώ που πήγα να βάλω δεν το ηθελε...Κακο όμως γιατί μια περίεργη οσμή ήρθε...Συζητηση καλή στα αγγλικά αν και μετά την γνωριμία ζήτησε να πληρωθεί με την μία...Ξεκινησε το παιχνίδι όπου μετα τα χαιδεματα μου πήρε πιπα.Η πίπα της είναι καλή βαθιά με deep ίσως το καλυτερο σημείο της συνάντησης...Μετά στο σεξ βγαίνει μια τυποποιημένη επαγγελματική συμπεριφορά του τύπου πως θέλεις dear κλπ...Περίμενα περισσότερα και επίσης περίμενα πιο εμφανίσιμη γκόμενα.Παμε για αλλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
DS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mancunian1986, hornyasfuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2021
Αυτό με τις φωτό....Ας βάζουν selfie....
B
Buda
review reaction 1 Difficult support85, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1