Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 136 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλια συναντηση.
Συναντηση με τη Χριστινα λιγο πριν τη πρωτη καραντινα.Πρωτη εντυπωση απο την εισοδο της καπως αρνητικη.Φορουσε ενα παλτο το οποιο δε μου αρεσε και κρατουσε μια μεγαλη τσαντα.Οταν εβγαλε το παλτο η εικονα της αλλαξε.Φορουσε ενα κοντο μαυρο φουστανακι που της πηγαινε.1.70 πανω στις γοβες που φορουσε δεν ηταν.Αρα υπολογιζω καπου στο 1.60 με 1.65.Ετων σιγουρα πανω απο 30.Περισσοτερο για petite μου εκανε.Γαμψη μυτη αλλα οχι ντε καβλε.Το ολο στυλακι της μου θυμησε τη καυλιαρα γειτονισα που εχω και θελω να σκισω.Σιγουρα στο δρομο γυριζεις κεφαλι να τη κοιταξεις με τετοιο ντυσιμο.Μπηκε για μπανακι,εβαλε το κινητο της στο αθορυβο και ηρθε προς τα εμενα.Βυζι 3αρι που εχει παρει ελαφρως τη κατηφορα.Σκασανε τα πρωτα γλωσσοφιλα και καπακι εφερε τα μασταρια της για πιπιλισμα.Στη συνεχεια πνευστα με αρκετα μπουκωματα -μπινελικια και εγω να τη δαχτυλιαζω οπου αισθανθηκα σπασμους και ζουμια.Σε καποια φαση αισθανομαι τη γλωσσα της να κατεβαινει και να αρχιζει μια γλυφοκωλαδα ολα τα λεφτα.Πετρωσα και ζητησα λαστιχο.Κλασσικη σταση με ολες τις παραλλαγες της και τερμα ανοιχτα ποδια.Συνεχεια στα 4 οπου επεσε δυνατο σφυρι χωρις μα και μου.Το τελος εφτανε και της ζητησα στομα προσωπο οπου και τα πηρε λεγοντας μου προσεχε μοναχα τα μαλλια μου.Ο δευτερος γυρος ειχε μια απο τα ιδια.
Συμπερασμα
Η Χριστινα την ιδρωνει τη φανελα και απο θεμα εμφανισης και απο θεμα υπηρεσιων.
Καλα γαμησια κυριοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, alpula, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2021
Μια διόρθωση , είναι πλέον 100 + anal και προσωπική μου γνώμη είναι από πολλά έως υπερβολικά για το συγκεκριμένο τμχ .
20 Απριλίου, 2021
Όσοι έχουν πάρει στα 80 που τα αξίζε με το παραπάνω στο σύνολο πιθανόν δεν θα δώσουν 100 που το έχει πάει τώρα +20 το αναλ την φορά μιας κ υπάρχουν και άλλες επιλογές στα ίδια πλέον λεφτά. Όποιος δεν έχει δοκιμάσει και τα διαθέτει είναι μια τίμια επιλογή αλλά φήμες λένε ότι δεν αποδίδει όπως κάποτε ειδικά στο θέμα χρόνου κοιτάει να κλέψει.
20 Απριλίου, 2021
Ισχυει παιδια την εχω αυναντησει καμια 10αρια φορες τον τελευταιο χρονο κ τις τελευταιες φορες εκλεβε χρονο κ βιαζοταν πραγμα πε χαλασε κ στην τελευταια συναντηση με αφησε με το πουλι στο χερι αντι να με τελειωσει για 3η φορα στο διωρο..στα 80 ηταν τοπ επιλογη τωρα μακρυα δυστυχως
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3