Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 32 10
Call-Girls 60376
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το πρώτο που πρέπει να πούμε για αυτήν την κοπέλα είναι πως οι φωτογραφίες την αδικούν!!!

Συναντηθήκαμε σε ξενοδοχείο, δεν το σκέφτηκα πολύ, απλά χάζευα στο σαιτ εδώ για να περάσει η ώρα και έπεσα πάνω της, οι φωτογραφίες της με έκαναν να σκεφτώ "οκ δεν είναι άσχημο σε καμία περίπτωση αλλά δεν είναι και το τοπ, για κάποιο λόγο όμως θέλω πολύ να το πάρω"
Συνεννόηση άψογη και ότι είχε συμφωνηθεί τηρήθηκε!
Από κοντά όχι απλά γλυκήτατη αλλά και πολύ πιο όμορφη από οτι στις φωτό.
Όποιος γουστάρει piercings ιδού η ρόδος ιδού και το πήδημα!
Σώμα μια χαρά, μεσούλα δαχτυλίδι, βυζί να κοιτάει ουρανό και απαλότατο δερματάκι!

Λοιπον ένιωσα άνετα εξαρχής, πολύ άνετα, ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα και κατά κάποιο τρόπο θα πω κάναμε έρωτα (δεν θέλω σχόλια εδω παρακαλώ)
Αγωνίστηκε πολύ στην πίπα και με κοίταγε στα μάτια ανα διαστήματα ενώ χαμογελούσε έχοντάς με στο στόμα της...κάυλα σκέτη
Προσωπικά δεν ένιωσα να προσποιείτε λεπτό και εκεί ήταν που με κέρδισε ακόμα περισσότερο!!!
Χύσιμο στα κολομάγουλα για πρώτη φορά μετά από 2-3 λεπτά κομπρεσερ (αφού με είχε φτιάξει αρκετά πρώτα με πίπα) το οποίο περιελάμβανε 1-2 ελαφριά χαστουκάκια στα κολομάγουλα και πολύ μπαλαμούτι
Μπανάκι και απευθείας με χαμόγελο πίσω..εδώ ήμαστε..τι γλυκό μωράκι είναι αυτό? μία να θες να το σπάσεις μία να το γλύψεις!
Μετά από λίγη κουβέντα ξεκίνησε να με χαιδεύει στο επίχαμό σημείο με τα νυχάκια της ενώ μου μιλούσε και έφερνε το στόμα της κοντά στο δικό μου για να φιληθούμε, πες πως είναι η δικιά σου είπα και άρχισα να την γλύφω, μάρεσε η φωνούλα της και τα βογγητά της...ιεραποστολικό λοιπόν, σε κάποια φάση μου χαιδεψε το πρόσωπο ενώ με κοιτούσε στα μάτια, της έγλυψα τα δαχτυλάκια και μετά από λίγο την ξαναγύρισα στα 4 για να τελειώσω και δεύτερη φορά, αυτήν την φορά ήθελα να το ευχαριστηθώ λίγο περισσότερο και πριν χύσω την έκανα να καταλάβει πως θέλω να τα πάρει στο στόμα,μια χαρά, τα πήρε και τα έφτυσε...καλή τσονούλα!!! Μάρεσε το eye contact και το χαμόγελο.
Σίγουρα θα την ξανασυναντούσα!
Σίγουρα την αδικούν οι φωτό!
Σίγουρα αξίζει τα λεφτά της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
135
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paparovicz, redb, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού