Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Call-Girls 15789
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ντιανα βυζια σιλικονατα ασχημα φτιαγμενα , χειλια πλαστικα , προσωπο περιεργο μαλλον απο πλαστικες , bootox κατι δεν ξερω. Μεχρι 30 λεπτα του ραντεβου ομιλια χωρις να καταλαβαινει γρι αγγλικα και λεγωντας μαλακιες με καμμια διαθεση να ξεντυθει. Με προτροπη δικια μου δυσανασχετωντας γδυθηκε και πηγε στο τζακουζι μεσα στο δωματιο , οχι στο ντους εσκεμμενα για να καθυστερησει και αλλο. Αρχισε μια αεροπιπα τελικα και σε μου λεει εχουμε μονο 5 λεπτα. Οταν της ειπα να στηθει για πρωκτικο μου ειπε με νευρα. ΟΧΙ. Οταν της ειπα γιατι το εχεις στο πριγραμμα σου δεν ελαβα καμμια απαντηση. Οταν μου επαιρνε πιπα η Μαρια που θα πουμε παρακατω και για αυτο το φρουτο , επαιζε με το κινητο της και οταν της ειπα να το αφησει και να ερθει με κοιταξε βαριεστημενα. Μαρια. Σωμα χαλια , προσωπο μετριο , ματια ωραια , ντυσιμο ωραιο , προγραμμα μηδεν. Με διαφορα η χειροτερη κοπελλα που εχω παρει ποτε σε αυτο το γραφειο. Μπηκε μεσα με κοιταγε με νευρα , λες και της εκανα κατι , αγγλικα δεν εχει ιδεα , καθοταν στον καναπε και κοιτουσε τον τοιχο σαν ψυχοπαθης , οταν της ειπα να γδυθει μετα απο 35 λεπτα καθισιου με κοιταξε λες και θα εσκαβε τον τοιχο , πιπα χαλια , μηδεν επαφη με την πραγματικοτητα , κοπελλα αρρωστη στο μυαλο. Ειναι απαραδεκτο να ερχονται για δουλεια τετοιες γυναικες , δεν φταινε οι πελατες να τρωνε τετοιο πακετο και εσεις σαν ενα απο τα καλυτερα πρακτορεια γινεστε ρεζιλι. Συναγωνιστες ουτε να το σκεφτειτε. Μαυρο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 13, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, xr1sros, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2021
Παρατηρηστε πως οι κακές κριτικες όπως και μια αλλη για την Μοιρα που δημοσιευτηκε μετα αφορουν κοπέλες που εχουν φυγει!Τυχαίο?Απλά για ξεκαρφωμα γραφτηκαν.
review reaction 1 Πολυχρόνης
17 Απριλίου, 2021
Ρε φίλε σε αυτό που λες κάνεις λάθος γτ η κοπέλα είναι ακόμα στο γραφείο
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2