Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινή συνάντηση με την Άρτεμις!
Έψαχνα τον τίτλο που θα έβαζα από χθες και τελικά νομίζω ότι αυτός είναι ο σωστός.
Άψογη επικοινωνία είτε με pm εδώ μέσα, είτε τηλεφωνικά, αυτό για όσου γράφουν κατά καιρούς εδώ ότι δεν απαντάει στα μηνύματα.
Στα θετικά βάζω ότι στην συνάντηση μας δεν άκουσα να χτυπάει τηλέφωνο και αυτό σημαίνει ότι το είχε χαμηλώσει και κατά επέκταση ότι σέβεται τις ώρες που είναι μαζί σου.
Καθαρή με ντούζ πριν και μετά κι φυσικά δέχτηκε να κάνουμε και ένα rapid test ώστε να εξασφαλιστεί έστω και για ένα ποσοστό ότι είμαστε ΟΚ
Εμφάνιση: Δεν ξέρω τι γράφετε ορισμένοι για το πρόσωπο της αλλά εγώ θα το χαρακτήριζα πικάντικο και άκρως γοητευτικό! Όταν δε βγάλει και το μακιγιάζ γίνεται απλά κούκλα!
Χείλη πανέμορφα, μάτια γατίσια!
Προχωράμε στο σώμα: Ψηλή 1,70 περίπου, petite δεν είναι , τα πόδια της είναι γυμνασμένα και ο κώλος της σφιχτός και αψεγάδιαστος.
Γενικά κυκλοφορείς μαζί της και γυρνάνε κεφάλια!
Μικρό στήθος αλλά με καυλωτικές θηλές.
Στοματικό βαθύ, υγρό με περιποίηση όλης της περιοχής και μάλιστα για πολύ ώρα(δική μου επιλογή)
Αρνητικά που βρήκα εγώ ότι δεν φιλάει. Σε πολλές περιπτώσεις πάνω στο sex, το φιλί ή το παιχνίδι με τις γλώσσες επιβάλετε και χθες ήταν μια τέτοια περίπτωση.
Τέλος θα την ήθελα πιο χαμογελαστή. Εγώ ήμουν αυτός που στην αρχή ήμουν κουμπωμένος αλλά τελικά εκείνη ήταν που δεν λύθηκε όσο θα έπρεπε ή τουλάχιστον αυτό μου άφησε εμένα να καταλάβω!
Θέλω να πιστεύω μιας και θα την ξανασυναντήσω ότι θα λυθεί κι άλλο και θα μου δείξει μια άλλη πτυχή του εαυτού της!
Θα την ήθελα πιο χαμογελαστή και πιο τρελιάρα.
Δεν θα αναφερθώ στα του αγώνα μιας και δεν γράφω τέτοιες κριτικές αλλά αυτό που ζήτησα και το παιχνίδι που ήθελα να γίνει το έκανε και με το παραπάνω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, erethis72, Διαγραμμένο μέλος 172222 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2021
Ωραίος alpula , το δήλωσες και το έκανες ! Πότε πότε η πρώτη φορά είναι αναγνώρισης και η επόμενη καλύτερη
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 171204
review reaction 1 alpula
17 Απριλίου, 2021
Κωλο δεν ειχε το μενού?
review reaction 1 tonos17
17 Απριλίου, 2021
@baroc είχε! Μέσα στην τμή απλά δεν έτυχε να πάρω!
A
alpula
review reaction 1 baroc
23 Απριλίου, 2021
Περιέγραψε μου την κωλαρα της γιατί έχω τρελαθει
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4