Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 19 10
Call-Girls 50155
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπέλα είναι όπως φαίνεται στις φωτό. Με πρόσωπο ιδιαίτερο, πολύ γλυκό ,που ξεφεύγει από τα τετριμμένα , που εμένα με εξιτάρισε ιδιαίτερα!
Το σώμα της είναι κανονικό προς το αδύνατο , δεν είναι κανένα τούμπανο με βυζάρες και κωλάρες, αλλά ταιριάζει απόλυτα με το κεφάλι και το όλο σύνολο αποπνέει μια αρχοντιά, μια αρμονία .
Αυτή η αρχοντιά βγαίνει και στην συμπεριφορά της τόσο κατά την διάρκεια της επικοινωνίας όσο και κατά την διάρκεια του αγώνα.
Όταν την περιποιείσαι καυλώνει μουσκεύει και τελειώνει, στο γαμήσι ανταποκρίνεται και στους αργούς και στους γοργούς ρυθμούς, δέχεται δάχτυλα παντού και τα ευχαριστιέται κιόλας. Αυτό που μου άρεσε ιδιαίτερα είναι ότι οι αντιδράσεις της είναι μετρημένες, τελείως αληθινές, χωρίς υπερβολικές φωνές και σπαρταρίσματα, και είναι πολύ αισθησιακές.
Είναι μια κλασάτη γυναίκα που όταν την βλέπεις αποπνέει μια ηρεμία και έναν αισθησιασμό , χαρακτηριστικά τα οποία την ακολουθούν και στο κρεβάτι. Η Μια είναι κάτι διαφορετικό από αυτά που έχουμε συνηθίσει, είναι μια συνάντηση που θα σου αφήσει κάτι και δεν θα ξεχαστεί φεύγοντας από το ξενοδοχείο. Αν δεν ψάχνετε για πορνοσταρικές επιδόσεις αλλά για μιά συνάντηση που να σας εξιτάρει και λίγο το μυαλό η αισθησιακή Μια αξίζει να τιμηθεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 95429
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.860
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mancunian1986 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2021
Απο επικοινωνία πως είναι; Μιλάει καλά αγγλικά;
16 Απριλίου, 2021
συνεννοείσαι μια χαρά, και εγώ δεν έχω και το Proficiency...
review reaction 1 hornyasfuck
17 Απριλίου, 2021
Ωραιο , αδυνατο κορμί . Κλασσατη γκομενα .
review reaction 1 hornyasfuck
20 Απριλίου, 2021
Εχει τελειώσει το tour της η Mia3?
20 Απριλίου, 2021
δες στο site των αγγέλων
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5