Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πλεον εχω σταματησει να γραφω κριτικες για την ιδια κοπελα βαζω σε σχολιο κατω απτην κριτικη μου αλλα εδω ειπα να γραψω ξανα.
Για αλλη πηγαινα μου ειπαν αδιαθετησε τελευταια στιγμη εχουν λεονορα διαθεσιμη και λεω ας την ξαναπαρω αφου περασα καλα την πρωτη φορα και λιγο χρονο παραπανω τωρα που την ξερω.Ερχεται η κοπελα και ενω εδειχνε καλα φαινοταν ταλαιπωρημενη.Δεν ειπε οχι σε τιποτα καναμε και σεξ στο μπανιο αλλα φαινοταν οτι ηταν κουρασμενη και βαριοταν.Ειχε μια μεγαλη μελανια στο ενα κωλομερι και στο πισωκολλητο πονουσε επισης οταν πηγαινε στο μπανιο καθοταν αρκετη ωρα τα φιλια της και η συμμετοχη της δεν ειχαν το ιδιο παθος του πρωτου ραντεβου ουτε κοπλιμεντα τωρα ουτε ναζακια.Μου ειπε οτι θελει να γυρισει στην Ουκρανια δεν ειναι η δουλεια της αυτη και σημερα ολη μερα πονουσε στα ραντεβου και γενικα εχει κουραστει.
Πεσαμε ολοι με τα μουτρα ρεταρισε η κοπελα.Στο τελος ξεκινησε να ντυνεται και φευγοντας κοιταζω το κινητο μου ειχε φαει και ενα δεκαλεπτο συν αλλα δεκα του ντυσιματος χωρια οι καθυστερησεις στο μπανιο.
Στο μετρημα παντως των χρηματων ηταν πολυ δραστηρια!
Μετα μιλωντας με το γραφειο και την Δωρα μου ζητησαν συγγνωμη ειπαν οτι δεν ειχε δειξει κουραση η κοπελα ηταν μια χαρα και αλλα τετοια για να μην φανει οτι τις στελνουν οπως οπως.Γενικα η τηλεφωνητρια μιλουσε αρκετα μαζι μου και ηταν ευγενεστατη να ακουσει τα παραπονα μου σε αντιθεση με αλλα γραφεια που δεν τους ενδιαφερει και καληνυχτιζουν απλα και αυτο το εκτιμησα οσο και αν φαινεται παρηγορια στον αρρωστο.
Παλια τα repeat ηταν πολυ καλα οι κοπελες χαιροντουσαν και απεδιδαν ακομα καλυτερα τωρα μαλλον μας θεωρουν "δεδομενους" οχι ολες αλλα η πλειοψηφια.Εχω στο μυαλο μου 1-2 repeat στο μελλον αν με απογοητευσουν και αυτες τι να πω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, doc_lin, ButtLicker και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού