Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 74 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
το λοιπονννννννν παμε στην ελενα ραντεβου το μεσημερακι κανω το μπανακι μου και περιμενω σκαει η κυρια πολυ κομψα ντυμενη χαλαρη φιλικη σαν να γνωριζομασταν χρονια ...μου λεει εκανες μπανιο λεω ναι, μου λεει εχω τα δικα μου εδω θα εκανες με αυτα(στεναχωρηθηκε) και ανοιγει ενα τσαντακι με διαφορα εκει αφρολουτρα κρεμες στοματικα διαλυματα ...παει για μπανακι ερχεται σωματικα στεκει πολυ καλα το βυζι τουμπανο ολα για την ηλικια της μια χαρα ουτε κυταριτιδες τιποτα ξεκιναει την πιπα της και τα γλωσοφιλα που ειναι πολυ καλη για τα φιλια ρωτησε αν θελω αν εχω θεμα και μετα ξεκινησε... να μην το μακρυνουμε πολυ η κυρια ειναι μια χαρα σε ολα της ειναι η συναδελφος σου στην δουλεια που θελεις να την γαμας συνεχεια.... στο ημιχρονο γαρ με εκανε μπανακι μου εβαλε και της παντοφλες με περιποιήθηκε λες και ημουν ο γκομενος της ...τι να περιγραψω δεν χρειαζεται ενα ραντεβου πετυχημένο Έτσι! πασάς λέμε Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TK
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 erethis72, koumanidas, kaavlas και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2021
Και που την βρίσκουμε; Είμαι νέος σε αυτά και ψήνομαι; Έχει γραφείο ή ανεξάρτητη;
02 Ιουλίου, 2021
Τηλέφωνο που βρίσκουμε;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2