Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με τα μικρά κορίτσια να είναι το φόρτε μου σε επιλογές να σου η Λεονορα...Έρωτας
Την προηγούμενη εβδομάδα που την είδα σε φωτός λέω άλλο ένα πιπινι...Αλλά μόλις είχα φύγει από την Taya...
Εδώ και δύο μερουλες εμπλουτίστηκαν και οι φωτογραφίες της με αληθινές που βγαίνει ένα συμπέρασμα ρε παιδί μου...Ναι!Ναι!
Όχι ότι και το Χριστινάκι δεν μου άρεσε απλα κάτι η τσιμπημενη τιμή κάτι τα τσιμπουκοχειλα ήθελα κάτι πιο fresh...:kiss-mark:
Ότι βλέπουμε στις φωτό αυτό και έρχεται.Γελιο αμηχανίας στην είσοδο μέχρι το πρώτο φιλί...Δεν κατάλαβα πότε γνωριστήκαμε και πότε βρεθήκαμε στο μπάνιο να βγάζει τα ρούχα της και να με πιπωνει...ΑσάλιωταΔεν πρόλαβε να φρεσκαριστει τον είχα έτοιμο για το ζεστό στόμα της...Εκεί της έριξα τα πρώτα...Μπάνιο και φρεσκαρισμα και μόλις ξάπλωσε δεν την άφησα σε ησυχία από το γλυψιμο....Παραδίδεται και περνάει τις εξετάσεις...Αυτό το κεφαλοκλειδωμα με τα πόδια της από το ρεταρισμα άλλο πράγμα...!Μετά από αυτή την απαραίτητη λίπανση το πήδημα σε amateur φάση με πολύ gfe...
Μετά την αρχή που έκανε η Dia με την εμφάνιση της σε πιπινι έχει χαράξει καλό δρόμο για τις υπόλοιπες...Έρωτας Την αναφέρω γιατί ήταν από τις πρώτες πιπινες που πήρα από το μαντρί...Πλατύ χαμόγελο
Αν σας αρέσει να την δείτε την Λεονορα απλά μην περιμένετε δόσεις pse σκληροπυρηνικο πήδημα και τρέλα...Ήρεμες amateur καταστάσεις μέσα στο μέλι είναι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, delipas, THV και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2021
Είναι τρέλα το πιπινι αυτο..
Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1