Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 10 10
Call-Girls 27907
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φωτο και κριτικες με εσπρωξαν στην Ολιβια!Ψηλη κοπελα με κοκκινο φορεμα και κοκκινο body απο μεσα!
Εχει οντως ενα υφακι στην αρχη ειναι νταρντανομωρο οχι παχουλη αλλα με καμπυλες.Εχει θεμα με τα αγγλικα και αυτη σκεφτομαι καιρο τωρα που εξασκω αυτο το σπορ του εσκορτακια να μαθω ρωσικα θα με βοηθησει να ερθω πιο κοντα με το ανατολικο μπλοκ.Ξερω αρκετες λεξεις αλλα αν επικοινωνω φουλ θα παω σε αλλο level.Τεσπα στα της κοπελας οντως φιλαει με παθος με γλωσσα ως το λαρυγγι εμενα δεν με αποθαρυνε η λευκη χαμηλα την εγλυψα διχως αυριο και γουσταρε.Ωραια βαθια πιπα και χρηση γλωσσας περα δωθε στην τσαπου και στις μπαλες.Στο σεξ υπακουη σε ολα με κορυφαιο το σφυροκοπημα στα ορθια με τα χερια της στον τοιχο και εγω να χαζευω τον καθρεπτη οσο πελεκαγα!Δεν μιλουσε μονο λιγες κραυγες οταν καρφωνα δυνατα.Το καλυτερο ηταν οταν μετα το "πριονι" την ρωτησα αν κουραστηκε και οχι μονο δεν γκρινιαξε αλλα μου εκανε και high five σαν να λεει εισαι δυνατος παιχτης χαχα!Στο σοσιαλ τσατρα πατρα συνενοηση αλλα τσιμπησα και ενα τραγουδακι στα ουκρανικα ναι η κοπελα τραγουδα και εχει και ωραια φωνη αλλα χωρις αγγλικα δεν μπορεσα να μαθω πολλα.
Ωραιο ραντεβου αν μιλουσε αγγλικα θα ημασταν κομπλε αλλα κιετσι εζησα αλλη μια ωραια εμπειρια.Ισχυει μπορει να δειχνει οτι εχει τουπε αλλα τελικα ειναι γλυκια και κουλ τυπακι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 29, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TOMCRUISE, mixalis mixoy και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού