Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλημέρα συναγωνιστές, η συνάντηση με την Άρτεμις έγινε κάπου στα μέσα του Σεπτεμβρίου ή του Οκτωβρίου. Εύκολη η επικοινωνία και ήρθε έτσι όπως της ζήτησα, ντυμένη σεξυ. Φορούσε ένα αέρινο φορεματάκι καθώς ήταν και καλός ο καιρός.
Λίγο μπλα μπλα στην αρχή και μετά το απαραίτητο μπανακι και βουρ στον πατσά. Η κοπέλα δεν μασάει πουθενά, τα κάνει όλα, αρκεί να είσαι ευγενικός απέναντι της. Δίνει κωλο,κάνει πολύ καλή πίπα και φιλάει φουλ.
Το μόνο αρνητικό για μένα είναι τα μικρά της βυζια (τι να κάνουμε είμαι μέγας βυζολαγνος, άλλωστε το λέω σε κάθε κριτική μου) τα οποία έχουν ωραίες ρωγες που ανταποκρίνονται αμέσως στο πιπιλισμα.
Παίχτηκαν δυο γύροι, στον πρώτο έγιναν τρεις στάσεις. Ξεκινήσαμε με την Άρτεμις από πάνω μετά μετά εγώ από πάνω και εκείνη είχε τυλίξει τα πόδια της γύρω από την μέση μου και η τρίτη στα πλάγια. Τα πρώτα 《φλόκια》τα έριξα στην πλάτη της.
Ο δεύτερος γύρος είχε δύο στάσεις αφού χαμουρευτικαμε καθισμένοι στα γόνατα,η Άρτεμις ήταν μπρούμυτα και εγώ από πάνω της να νιώθω την κωλάρα της και μετά στα 4 όπου και γευτικα την πίσω πόρτα!!! Τα φλόκια φύγανε στο πρόσωπο.
Υ.Γ.1. Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι πέρασα καλά και θα ξαναβρεθώ με την Άρτεμις. Στο ραντεβού μας δεν της είπα ποιος είμαι και δεν το συνηθίζω για να δω πως συμπεριφέρεται απέναντι σε κάποιον που δεν ξέρει αν είναι ενεργό μέλος του σαϊτ.
Υ.Γ.2. Πρώτη μου κριτική στο καινούργιο σαϊτ. Καλορίζικο να είναι και γρήγορα να βγούμε από το lockdown για να έχουμε πολλά και καλά γαμησια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
22.384
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, TOMCRUISE, olddog και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2021
Τελικά δίνει γλωσσόφιλα το κορίτσι; Είχα πληροφορίες για το αντίθετο.
29 Μαρτίου, 2021
Ωραιος ο παικτης.
Το κοστος ποιο ηταν;
E
efialtis1982
review reaction 1 hornyasfuck
29 Μαρτίου, 2021
Εχει δηλωσει οτι δεν δινει φιλια. Εσυ γραφεις για φιλια. Εγω,προ καραντινας την εβλεπα και 2 φορες το μηνα και δεν εισεπραξα φιλια ποτε. Μας ξενερωσες και την "εκαψες". Τελικα τι ισχυει ;
29 Μαρτίου, 2021
Τα φιλιά είναι κομμένα από τον Ιούλιο!!!
29 Μαρτίου, 2021
Την κωλαρα της την εγλυψες???
review reaction 1 funkyxxxxx
29 Μαρτίου, 2021
Μια επεξηγηση για κοστος και γλωσσοφιλα αναμενουμε.
29 Μαρτίου, 2021
Θα την είχα πάρει κι εγώ εάν έδινε γλωσσόφιλα. Άρα ο φίλος δεν μας τα' γραψε καλά.
30 Μαρτίου, 2021
Ο φίλος λέει ψέμματα
K
König
30 Μαρτίου, 2021
Καλημερα , να εχω σε πμ το κινητο της ? Κοστος ?
DJ
Dimitris JD50
30 Μαρτίου, 2021
αυτον τον Ιουλιο θα ξαναμπουν στο προγραμμα;
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10