Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 12 10
Call-Girls 28991
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας δυο απαράβατους κανόνες πορεύομαι .... ο πρώτος είναι ότι με την ευγένεια πας πιο μακριά και ο δεύτερος πρώτα ακούς και μετά απαντάς. Ο δεύτερος άφορα τις κριτικές που έγραψαν σεβαστοί συνάδελφοι στο άθλημα με πραγματικά πολλά χλμ και ο δεύτερος αφορά την επικοινωνία με το γραφείο (αμφίδρομα έξυπνη και ευγενική). Το ραντεβού κλείστηκε σήμερα για σήμερα με διάρκεια 1 ώρα και 30 λεπτά στο χώρο της κοπέλας. Η αλήθεια είναι ότι οι φωτογραφίες δεν γεμίζουν το μάτι, όμως βλέποντας τες θυμήθηκα ότι σε review έχει αναφερθεί βλέμμα με πολύ περιεχόμενο και έτσι η αναμονή μου έγινε πιο ανυπόφορη. Φτάνοντας στο χώρο μου ανοίγει ένα πανέμορφο πλάσμα με άσπρο δέρμα και κόκκινα μαλλιά. Οι παλιότεροι από εμάς έχουν μεγαλώσει με κινηματογραφικές εξωτικές φιγούρες (τα λεγόμενα ξωτικά). Απίστευτα ευγενική, προσιτή και με διάθεση να δείξει τα σιδεράκια της (δείχνοντας ότι δεν έχει κόμπλεξ με το χαμόγελο της και ότι εξελίσσεται). Η αλήθεια είναι ότι έμεινα λίγο να την κοιτάω και εκείνη ντραπηκε προς στιγμή. Μου έδειξε από που να πάρω πετσέτα και άρχισα να γδύνομαι καθισμένος στην άκρη του κρεβατιού. Προς μεγάλη μου έκπληξη με πλησίασε και με φίλησε, εκεί κατάλαβα ότι υπάρχει το λεγόμενο θηλυκό/αρσενικό γονίδιο σε πλήρη ανάπτυξη. Σπάνια το λεγόμενο γονίδιο εμφανίζεται σε τυχαίους ανθρώπους χωρίς ορμονικά ίχνη σκορπώντας χαρά σε όποιον τυχερό η τυχερή το προλάβει. Βγαίνοντας από το shower την βρήκα να με περιμένει στα γόνατα επάνω στο κρεβάτι και εκεί άρχισαν τα κορμιά έναν χορό που κράτησε πάνω από 10 λεπτά, κοιτάγματα, φιλιά, αγγίγματα σαν να είσαι με κάποια που ξέρει πια κουμπιά να πατήσει. Μου βγάζει την πετσέτα και αρχίζει ενα στοματικό αισθησιακά βίαιο θα έλεγα με deep throat αλλά και παιχνίδια με την γλώσσα κατά μήκος. Εκεί την σταμάτησα οχι για να μην τελειώσω αλλά γιατί έβλεπα αυτό το ροζ διαμαντάκι που έχει ανάμεσα στα πόδια και έπρεπε να του συστηθώ όπως το άξιζε. Απίστευτη γεύση, κάθε φορά που περνούσα την γλώσσα μου την χτυπούσε ρεύμα, άρχισε να με χαϊδεύει στο σβέρκο και να με κατευθύνει τελειώνοντας με φωνές και σπασμούς. Πρότεινα shower για να ηρεμήσουμε, γιατί ήξερα ότι με την συγκεκριμένη θα χρησιμοποιήσω όλη μου την ενέργεια, όπως και έγινε. Βγαίνοντας από το μπάνιο άρχισε ο χορός των στάσεων, από πάνω μου να μου προτάσσει τα εφηβικά στήθη της, στα 4 να μου κουνάει αυτό το ποίημα που έχει για πισινό, ιεραποστολικό με τα ποδαράκια μια στους ώμους και μια στο στήθος. Τελείωσα μετά από περίπου 50 λεπτά αποσβολωμένος στη θέα της μικρόσωμης κοκκινομάλλας Θεάς που κατάφερε να βάλει το χαμόγελο στο πρόσωπο μου, θυμίζοντας μου κάποιες φυλές γυναικών που γνωρίζουν μόνο ένα τρόπο επικοινωνίας και σε αυτόν υπερέχουν πάντα. Σε ευχαριστώ οπός και να σε λένε!!! Η ταπεινή μου συμβουλή προς το γραφείο είναι να προστατεύσει αυτό το ξεχωριστό πλάσμα και να το βοηθήσει με όποιο τρόπο μπορει και γνωρίζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 25, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.874
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larson, Annapurna, roughfucker και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2021
Εντάξει 8 στο πρόσωπο ούτε καν

Π
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1