Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 25062
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήμουν κέντρο κοντά Μεταξουργείο, με τις καύλες στο κόκκινο και παίρνω τηλέφωνο στο γραφείο για άμεσο ραντεβού καθώς πιέζομουν και από χρόνο αλλά έπρεπε να ικανοποιήσω και τις καύλες μου.
Λίνα μου πρότεινε η κοπέλα στο τηλέφωνο και υπάκουσα με τον όρο ναρθει όσο πιο άμεσα γινόταν.

Η Λίνα απτην ώρα που κλείσαμε το τηλέφωνο σε 25 λεπτά ήταν μέσα στο δωμάτιο!!!!!!!! Μπράβο στο γραφείο για αυτό, γιατί καμιά φορά λέμε άμεσα και περνάει μια ώρα και έρχεται και έρχεται και έχουμε ξεροχυσει δύο φορές μέχρι ναρθει.

Στο θέμα μας. Κοριτσάκι όπως στις φωτογραφίες της, δε θα δεις καμιά υπεργκομενα, αλλά ένα φρέσκο κορίτσι.ντυμενη ωραία με φούστα και κάλτσες ψηλές και γόβες.
Χαμόγελο ωραίο,γενικά υγιής άτομο και απτην εμφάνιση τι καταλαβαίνεις.
Περάσαμε στα φιλάκια,στην αρχή πεταχτά κατά τον αγωνα full deep και αισθησιακά. Το σκουλαρίκι στη γλώσσα το δουλεύει καλά και στο φιλί και στη πίπα και στα μπαλάκια του κυρίου πιο κάτω.
Ωραίο μουνακι, ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΕΝΟ. Κωλι όρθιο πανω, βυζάκια μικρα. Σωματακι αδύνατο το γαμας απτη μέσα σαν δαχτυλίδι και κοπανιεται πάνω στη πουτσα.

Αγγλικά λίγα αλλά κανένα πρόβλημα δεν αντιμετώπισα.

Δύο γύροι σε 40 λεπτά, δύο τελειώματα στο στόμα της, και αντίο με χαμόγελο και απτους δύο μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
68
Likes:
2.758
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PussyLover84, chris1955, Γιώργος Ξύδης και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού