Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 12 10
Call-Girls 28991
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0


...Παρασκεύη απόγευμα...το τριήμερο θα το έβγαζα στην Αθήνα...τα 2 αγαπημένα μου γραφεία δεν είχαν κάτι νέο και αξιόλογο...οπότε ήμουνα αναγκασμένος να κάνω έναν συμβιβασμό...
...το ρόστερ του Glamour είναι φτωχό την τελευταία περίοδο...DIA,VERONIKA,EMILY,ANGELINA,VIKI έχουν ξαναέρθει...και την Παρασκευή δεν είχαν ανέβει οι φωτό της ΜΑSHA για να κλείσω με αυτήν...

...ξανακοίταξα στο YourAngels...μόνο με την Laly θα το ρίσκαρα...αλλά δεν έβλεπα χαμόγελο σε καμία από τις φωτό της...οπότε παρόλο που μου άρεσε το skinny σωματάκι της δεν ήθελα να κάνω τον κασκαντέρ...

...μήνυμα στις κοπέλες...μου έγραψαν πως το feedback είναι καλό μέχρι τώρα...και να προχωρήσω με την Laly...οπότε το έκλεισα από Παρασκευή για Σάββατο μεσημέρι...

...η κοπέλα ήρθε ντυμένη στα μαύρα...με τα μαύρα εσώρουχα των photo...(...γιατί ρε κοπέλα μου?...από κηδεία έφυγες?...τεσπά...)...
...οι φωτό είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα...χωρίς να προσπαθούν να κρύψουν κάτι...
...τα μαλλία της ήταν αδιάφορα με το wet look...το πρόσωπο δεν είναι το δυνατό της σημείο...αλλά τα αρνητικά σταματούν εδώ...

...το κορίτσι δεν είχε χρόνο για χάσιμο...
...φιλιά που γρήγορα έγιναν γλωσσόφιλα...πριν καν μπει στο μπάνιο...(ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ...ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΡΕ...ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΕΙΡΑΨΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΜΑΤΑ)...

...την βοήθησα να κατεβάσει το φερμουάρ της φούστας της...και ήταν ήδη ξεκάθαρο ότι είχαμε...........χημεία...
...σκέφτηκα να ζητήσω επέκταση...αλλά τι επέκταση να ζητήσω?...το σώμα μου δεν αντέχει όπως παλιά...

...μετά το μπάνιο ήρθε το μικρό...αρχίσαν τα χάδια...γίνανε πιο γρήγορα...πιο γρήγορα...και τελικά καταλήξαμε σε ένα γρήγορο GFE...που το ζήσαμε έντονα...

...λέω ότι το ζήσαμε...γιατί το τρέμουλο που έκανε το κορμί της αποκλειέται να ήταν θεατρικό...το ζούσε...

...στο ενδιάμεσο υπήρξε ένα πολύ καλό δικό της στοματικό...μια μάταιη προσπάθεια της να αποφύγει την γλώσσα μου στα επίμαχα του κορμιού της...και μια νότα σοβαρότητας που την έκανε τελικά να αναζητήσει το προφυλακτικό από την τσάντα της...

...όταν έφευγε τα μαλλιά της είχαν ακόμα περισσότερο wet look...Μεγάλο χαμόγελο

...από μένα προχωρήστε άφοβα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 13, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tony Montana141079, bourdeliaris82, Annapurna και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2021
φιλε καλα λες....τα ροστερ των γραφειων θελουν αμεση ανανεωση....ιδιαιτερα με ξανθες πιπινοειδεις φρεσκιες παρουσιες!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1