Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 61 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά ανεβάζω κριτική για κοπέλα..Και το κάνω μόνο και μόνο επειδή αυτό το κορίτσι το αξίζει.Μόλις επέστρεψα απο του Bill και προσσπαθώ να συνέλθω απο αυτό που αντίκρυσα και απο αυτό που έζησα.Σχετικά με την εμφάνιση λοιπόν το σωμα της Τζίνας είναι από άλλο πλανήτη.....Κώλος ποίημα, βυζί φυσικότατο που έχει κερδίσει με ανεξήγητο τρόπο τον νόμο της βαρύτητας και προσωπάκι για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον πολύ πολύ γλυκό. Σε καμία περίπτωση άσχημο όπως έχω διαβάσει απο μερικούς.Για την επίδοσή της δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες απλά θα πω πως είναι εξαιρετική σε συμπεριφορά και υπηρεσίες αλλά και πολύ καλό, σοβαρό και μυαλομένο κορίτσι με ωραίο social.Αν και κινηθήκαμε σε gfe σίγουρα ανταποκρίνεται και σε pse.Συμπερασματικά ένα εξαιρετικό ραντεβού με ένα εξαιρετικό κορίτσι που θα ξανατιμηθεί στο μέλλον. Οποιος είναι καθαρός και ευγενικός θα περάσει ένα υπέροχο ραντεβού που δεν θα θέλει να τελειώσει
Υ.Γ Οι βαθμολογίες είναι οι μεγαλυτερες που μου επιτρέπει το σύστημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 04, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.133
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, koukoskoukou, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2021
Ετσι ειναι ακριβως.Μολις μας αμολυσουν θα την ξαναδω σιγουρα.Αν δεν αλλαξει θα ειναι στανταρακι
07 Μαρτίου, 2021
Φιλια χωρις γλωσσα ? Γιατι νεε μου ? Ολοι οι υπολοιποι γιατι ρουφηξαν το μωρο ? Μηπως εσυ δεν ηθελες ?
08 Μαρτίου, 2021
να γινω λιγο κακουλης ?? και με ολο το σεβασμο , ηρεμα τα λεω ..
"Κώλος ποίημα, βυζί φυσικότατο που έχει κερδίσει με ανεξήγητο τρόπο τον νόμο της βαρύτητας"
Ωραια η περιγραφη αλλα θα ταιριαζε σε καμμια 30ρα 40ρα και ανω μετα απο γεννες ταλαιπωριες κλπ.
Το λουλουδακι των 22 χρονων ποτε να προλαβει να κρεμασει ? η πλειονοτητα αν δεν το εχουν ριξει στη μασα και στα junk food ετσι ειναι.
κατα τα αλλα ευχαριστουμε για την ενημερωση και καλα να περνας!
08 Μαρτίου, 2021
Ναι ναι τύπε φυσαρμόνικα η πλειονότητα έτσι είναι:Εμμμμ Μαλακία αντίστοιχη σωματοδομή διαθέτει Μαλακία
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4