Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καινούργιες φωτογραφίες της κοπέλας είδα και έψαχνα να βρω κριτικές...Μπέρδεμα το Άννα ούτε ξέρω πόσες μου έβγαλε.
Το ραντεβού κλείστηκε γρήγορα και η κοπέλα στην ώρα της με θετική πρώτη εντύπωση.Πολυ καυλωτικη παρουσία που με τη κωλαρα της που τόνιζε ανεβάζει τον πήχη στο σύνολο της...Ακόμα πιο καύλα γυμνή να περπατάει για να πάει στο μπάνιο για το απαραίτητο φρεσκαρισμα...Βγήκε με εσώρουχα όπως τη περίμενα.Δεν απέχει από φωτογραφίες πολύ τα λογικά του φωτορεπόρτερ αν και καμια σελφι την θέλουμε...Λευκή επιδερμίδα ωραία βυζιά φυσικά και ο κωλος ταβάνι...Φιλάει με γλώσσα απλόχερα και πήραμε μπροστά.
Την πίπα την έχει στα καπάκια με λίγο χέρι αλλά γλύφει καλά το ευχαριστιεται και ακούει οδηγίες.Στα τέσσερα είναι μεγάλη καύλα και με την απαραίτητη δόση spanking γίνεται καλό παιχνίδι και όποιος αντέξει.Εγώ πάντως δεν τα κατάφερα...
Φαίνεται γουστάρει να περάσεις καλά έχει επαγγελματισμό και τον χρησιμοποιει σωστά.Δευτερο μπαλάκι δεν έπαιξε παρόλο που προσπάθησε αλλά έπαιξε ένα ωραίο handjob.Ισως την συνάντηση την επαναλάβω αν δεν δω κάποια άλλη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2021
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Πρωκτικό
Όχι
NS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Buda, ΔΑΜΟΣ και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2021
Δείχνει καλη περιπτωση για να δουμε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1