Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 106727
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν Φίλοι μου συναγωνιστές τη Λίλια την έβαλα στο μάτι με το που ήρθε όποτε και έκλεισα άμεσα ένα ραντεβουδάκι μαζί της μετά από μια μέτρια συνάντηση που είχα με μια άλλη κοπέλα την προηγούμενη μέρα, κάτι μου έλεγε όπως χάζευα τις φωτός τις ότι θα ειναι απίθανο καβλάκι ή απόλυτη μάπα, πάντα πριν πάρω κάποια επεξεργάζομαι στο μυαλό μου τις φωτός της όπως συνήθως βγάλε λάμψη, βάλε κιλά, βάλε ηλικία, και + ή - Βυζί και σώμα. Τέλος πάντων φτάνω στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο Μοσχοπαρφουμαριζομαι και ξάπλωνω στο κρεβάτι περιμένοντας την απόλυτη ηδονή να μου χτυπήσει την πόρτα για να ξεπροβάλει ο Μητσάρας και έτσι έγινε με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω ένα όμορφο προmilf καβλάκι ντυμένο στη πένα με μαύρες γόβες και κατευθείαν ανταποκρίνεται στο φιλί βαθύ με γλώσσα και λέω από μέσα από που έσκασε το καβλάκι αυτό θα γίνει τις βόρειας κορέαςΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!. Στα δια ταύτα Σίγουρα δεν ειναι 25, Πρόσωπο πολύ όμορφο αλλά λίγο σπασμένο λόγω ηλικίας αλλά δεν με χάλασε καθόλου, Σώμα λαμπάδα με κάποια Ταττού στην μέση και ένα σβησμένο στον ώμο , περιποιημένα άκρα, Βυζί Β+ στη θέση του και ένα κατακόκκινο πεντακάθαρο ξυρισμένο αιδοίο για φάγωμα. Στο Σεχ ειναι απίθανη εναλλαγή στάσεων βαθιά πίπα μέχρι τελικής πτώσεως και από την καύλα σε κοιτάει όλο την ώρα στα μάτια λέγοντας από μέσα της ξέσκισεμε όσο πιο πολύ μπορείςΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωτα και φυσικά δαχτύλιασμα στο φουλ και κατάθεση στο στόματα κι της χωρίς μα μου παίχτηκαν δυο γύροι. Αποτέλεσμα η γκόμενα έχει διανύσει πολλά χιλιόμετρα σε αυτό το άθλημα και στο δείχνει για να καταλάβεις τι θέλει: Σίγουρα ξέσκισμα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΑσάλιωταΑσάλιωταΝαι!Ναι!. f φιλοι μου η κοπελα τα σπαει και αξιζει με το παραπανω για οποιον θελει να γευτει το απολυτο προmilf καβλακι. Αυτα φιλοι μου Συναγωνιστες ελπιζω να βοηθησα στην επομενη επιλογη σας καλο βραδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2021
160 δε θα πήγαινε με τελείωμα στο στόμα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1