Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε πολλά τουρ την έβλεπα δεν την είχα δοκιμάσει μέχρι που το έκανα σε αυτό τουρ.Εφυγε η κοπέλα αλλά θα ξανάρθει στο μέλλον οπότε παρακαταθήκη η κριτική.Ηρθε πολύ απλά ντυμένη αλλά αεράτη και άνετη.Εχει ξεφουσκώσει πλέον τα χείλη φοράει σιδεράκια αγγλικά πολυ καλά.Της ζήτησα να φορέσει ένα σεξυ εσώρουχο που της είχα πάρει πήγε στο μπάνιο και ήρθε με αυτό.Γλωσσοφιλα τρελά εξ αρχής σε σημείο που στριφογυριζε την γλώσσα της.Στο σεξ απτις πιο δυνατές παρουσίες με προκαλούσε για δυνατό και σκληρό σεξ πιπα λαρυγγατη φουλ υγρη σαλιωμα μπάλες στο σεξ παίρνει πρωτοβουλίες και σε στάσεις μη κλασικές όπως στο πάτωμα και διάφορες όρθιες.Σκυλι του πολέμου η μικρή στα μείον ο κόφτης για δάχτυλο μέσα και όχι πολύ ζουληγμα στο σιλικονατο στήθος.Χορτασα όμως δυνατό και αρκετης ώρας σεξ.Την ιδρώνει την φανέλα είναι και τυπακι τρελό με την καλή έννοια και ξεχωριστό στυλ θα έλεγα εσκορτ.Μου πέταγε και ατάκες στα ελληνικά τύπου:εισαι τρελός;εισαι παντρεμένος;και λέει και το ευχαριστώ πολύ.Μου έκανε εντύπωση το τόσο έντονο γλωσσοφιλο ενώ κάποιος έγραψε ότι δεν δίνει και μάλιστα το είχε διαβάσει και αυτή και μου λέει εγώ δίνω αρκεί να έχει στοματική υγιεινή ο παρτενέρ.Ο τίτλος βγαίνει απτο ότι είναι Ολυμπιακός η κοπέλα και μάλιστα μου είπε ότι έχει δει ματς στο σεφ με κάτι "πράσινους"Χεχε! βλέπει τις κριτικές μας γενικά μου ζήτησε να γράψω αν θέλω γιατί την βοηθάει στην δουλειά.Γενικα ξηγημενο τυπακι με όρεξη για σεξ μάλλον θα την ξαναδώ κάνα διωρακι αν ξανάρθει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 25, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, @.Dod0s, madrach και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2021
Μα τι γίνεται με τις ημερομηνιες;αλλά πατάω αλλά βγάζει το 70 έβγαλε χαχαχα ήμουν αγέννητος.Μεσα στο Φλεβάρη του 21 την είδα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1