Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Call-Girls 27759
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν Φίλοι μου συναγωνιστές πρώτη μη επιλογή ήταν η Aμύρα δεν βόλευαν οι ώρες δεύτερη επιλογή η Barby ξεκινάει μετά τις 21:00 μου λέει Τρίτη επιλογή τις λέω η Κύρα με έντονο θαυμασμό μου λέει διαθέσιμη τις λέω κλείσαμε και έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας, Όποτε κλείνω δωμάτιο στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο των βορείων προαστίων Ντουζάκι, παρφουμαρίζομαι και Ξαπλώνοντας στο κρεβάτι περιμένοντας υπομονετικά ανυπομονώντας να δω δω τη λαχείο θα μου τύχει αυτήν την φορά. Χτυπάει την πόρτα και βλέπω ένα γλυκύτατο προσωπάκι με βαμμένα κόκκινα χειλάκια να μου διαβαίνει την πόρτα και κατευθείαν γλωσσοφιλο στα χείλη και γίνομαι σαν κλόουν και αμέσως κάτι χαριτωμένα γελάκια από την πλευρά της σπάζοντας τον πρώτο πάγο, την ρωτάω από που μας έρχεσαι και μου λέει από κινά τι λέω δεν το πιστεύω μου κάνεις πλάκα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο εξίσου και ο τίτλος (Το Κορίτσι από τη Κίνα) εννοούσε ότι έχει ζήσει εκεί από πολύ μικρή λόγω μετανάστευσης των γονιών της κατά τα άλλα καμιά σχέση. Στα Δια ταύτα Πρόσωπο γλυκό χαριτωμένο, Σώμα μέτριο προς ικανοποιητικό δεν με χάλασε ίσα ίσα, εντάξει δεν τη λες και μοντελε το κορίτσι τις διπλανής πόρτας, Βυζάκι Β νεανικό στη θέση του για την ηλικία της, μπαίνει στο μπάνιο για ένα φρεσκάρισμα και με το που βγαίνει δεν θα το πιστέψετε ριχτήκαμε στο πιο παθιασμένο και κολασμένο ΣεχΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωτα της ζωής μου σκέτο αγρίμι σας λέω τέτοια πούτσο πνιχτρα Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι! στα τόσα χρονιά εμπειρίας μου δεν έχω ξαναδεί ο Μητσάρας προσπαθούσε να βγει και η ρουφήχτρα δεν τον άφηνε λεπτό από το στόμα της εναλλαγές στάσεων και τελείωμα στο στοματάκι της όπου τα ρούφηξε όλα μέχρι τελευταία σταγόνα δεν έπεσε ούτε μια στο πάτωμα αφού είχα μείνει μαλάκας και κοιτούσα στο πάτωμα μήπως και της είχε ξεφύγει καμιά. Μπανάκι, τσιγαράκι και οι δυο μετά από τέτοιο Σεχ, μασαζάκι, κουβεντούλα μου είπε ότι έχει δουλέψει πολύ νύχτα κατάσταση και αγάπης της ειναι ο χορός κάθε είδουςΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκι και κατευθείαν στον δεύτερο γύρο με παθιασμένα γλωσσοφιλα και βαθιά διείσδυση στο κατακόκκινο αιδοίο της δεν άντεξα και ήρθα με την μια μετά από 10 λεπτά ξανά. Έχουμε και λέμε η κοπέλα το ζει πραγματικά και ειναι σκέτο αγρίμι και αξιζει με όλη την έννοια της λεξεως στο Σεχ το ευχαριστηθήκαμε και οι δυο απο την πλευρα μας ελπίζω να βοήθησα στην επομενη επιλογη σας. Ενα μεγαλο ευχαριστω στην κοπελα απο το πρακτορειο για την άψογη εξυπηρετησηΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας. Σιγουρα δεν θα χαθουμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, stavros_alani, hornyasfuck και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού