Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρωστουμενη κριτικη στη δεσποινιδα της οποιας της εχω και ιδιαιτερη αδυναμια η συναντηση εγινε το Σεπτεμβριο που κατεβηκα Αθηνα δε θυμαμαι ακριβη ημερομηνια.Δεν εχω να προσθεσω κατι καινουργιο για την κοπελα ηταν ακριβως οπως το καλοκαιρι που βρεθηκαμε στη Θεσσαλονικη με τη μονη διαφορα οτι υπηρχε μια μικρη κουραση και απο τους 2 μας και δε βγαλαμε το κρεβατι που θα μπορουσαμε να βγαλουμε κατα τα αλλα οπως ειπα ηταν ιδια με το καλοκαιρι πεντακαθαρη και μοσχομυριστη.Οσον αφορα την εμφανιση ξανθια με προσωπαρα ματαρες(αχ αυτα τα ματια σου)και πετιτ σωματακι. Υπηρεσιες πολλη καλο στοματικο και συμετοχη στο κρεβατι και φυσικα γλωσσοφιλα πολλα γλωσσοφιλα που δε τα τσιγκουνευεται καθολου κατι το οποιο γουσταρω πολλη πανω της γιατι τρελενομαι να τη φιλαω και νομιζω ειναι λογικο οταν βλεπεις αυτην την προσωπαρα με τις υπεροχες ματαρες της θες να τη βουτηξεις και να την ψοφησεις στα γλωσσοφιλα.Οπως προειπα ειναι ιδια με το καλοκαιρι και δεν αλλαξε κατι απο τοτε που την ειδα εκτος απο την μικρη κουραση που ειχε γι αυτο και το 8 στη συμμετοχη(το κουρασατε το καημενο το κοριτσι οι Αθηναιοι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο).Το αν θα βρεθουμε ξανα ειναι σιγουρο.Ζηνα μαναρι μου θα τα πουμε ξανα 100% μεχρι τοτε keep up the good work ΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 09, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Velociraptoras
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.053
Πόντοι:
2.266
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 roughfucker, anthotypos, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2021
Το τηλεφωνο της ζηνας??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1