Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 19 10
Call-Girls 50155
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αααααχχχχχχχχχ.....Έρωτας:smitte

Γράφοντας πλημμυρίζω εικόνες.... συναισθήματα... αναμνήσεις..

Μισό να βάλω λίγο τάξη!

Έχοντας λοκάρει 3 επιλογές από ΥΑ και 2 από GL έριξα στην τύχη και έπεσα τηλεφωνικά πάνω στην Άντζυ.
Όταν άκουσε ότι στις επιλογές μου δεν ανέφερα την Daria με έκραξε! Εεε, ναι.. με ξέρει καλύτερα κι από μένα Έρωτας
Δεν πας πουθενά μου λέει, θα δεις την Daria! Κοφτά, απόλυτα, ξεκάθαρα! Χωρίς δικαίωμα ένστασης!
Υπάκουσα και έθεσα όρο για ημίωρο με προοπτική ώρας.

Στη διάρκεια της αναμονής οι προσδοκίες μου έπιασαν κορυφή και το μόνο που έμενε, ήταν ο χτύπος της πόρτας.

Τοκ..τοκ... (Μλκ μου τρέμω που το σκέφτομαι.....)
Ανοίγω μπουμμμμ!!!!!!!!

Πόσο συντηρητική περιγραφή να κάνω;;;;
Μπήκε ένα υπέροχο πλάσμα... Ένα κουκλί! Μια ιντελεκτουέλ "Γαλλιδούλα"! Ένα εντυπωσιακά κλασάτο και απαστράπτον θηλυκό!
Από αυτά που συνήθιζα να ερωτεύομαι μέχρι άκρων!

Όλα πάνω της αρμονικά και ισορροπημένα. Ότι έβλεπα στις φωτογραφίες με περισσότερη βέβαια λάμψη από τις φωτογραφίες (!!!) λόγω της εκτυφλωτικής της αύρας!
Μαλλάκι κοντό χτενισμένο όπως στις φωτό, μουτράκι άκρως ερωτεύσιμο με δυο υπέροχα πράσινα μάτια. Ακόμη και το πείραγμα στα χείλη της ήταν πριν το όριο του ανεκτού.
Αλήθεια ξέχασα ο βλαξ να της ζητήσω να δω φωτό της πριν την επέμβαση.. Πιστεύω ότι θα ήταν το απόλυτο! Αλλά η μόδα βλέπεις θέλει ροφούς..

Μέθυσα από το άρωμά της και ικανοποίησα την όσφρησή μου σε ένα "ταξίδι" από τα χείλη της ως τη μέση ενώ ταυτόχρονα κατέβασα το φερμουάρ του κολακευτικότατου φορέματος που αποκάλυπτε αυτό το άγαλμα!
Όπως ακριβώς μου αρέσει το θηλυκό! Στηθάκια στητά στο ενάμιση max με μικρές θηλίτσες και ροζ ρογίτσες ευεραίσθητες.
Απίστευτος λαιμός, μοναδικό σε υφή και αίσθηση δέρμα, πωπουλίνι για μούρλιες, μεσούλα, ποδαράκια χάρμα και άκρα πάνω κάτω σμιλεμένα με λεπτότητα και χάρη. Βάψιμο νυχιών απόλυτα γυναικείο, χωρίς υπερπαραγωγές πορνοκατάστασης.

Η αύρα της και όλη η αίσθηση που απέπνεε με μέθυσε... Φοβόμουν να την αγγίξω έντονα.. Έβλεπα μια "Γαλλιδούλα" που ανταποκρίθηκε στο φλερτ μου κάπου έξω και χωρίς αναστολές βρισκόταν γυμνή μπροστά μου..
(για μια στιγμή ένιωσα ότι ήμουν ο γνωστός και πρώην συμπαθής κωμικός που ασκούσε σεξουαλική εξουσία στις ανερχόμενες ηθοποιούς...)

Καθάρισα τη σκέψη μου από αρρωστημένες εικόνες και πήρα την πρωτοβουλία να της προσφέρω τις υπηρεσίες μου με αγάπη και λαχτάρα.
Αν και λίγο δύσκολα κατάφερα να μου χαρίσει τον οργασμό της και μετά απόλαυσα έρωτα!

Ίσα που πρόλαβα να στείλω παράταση για μιάμιση ώρα που ευτυχώς έγινε δεκτή!

Με φιλούσε πολύ κοντά στο φιλί μιας ερωτευμένης γυναίκας.. Ότι μου έκανε ήταν υπέροχο!
Στον καθρέφτη του ταβανιού έβλεπα ένα ερωτευμένο ζευγάρι να ποθεί να σβήσει τη φλόγα του πάθους.

Δεν είμαι σε θέση να περιγράψω λεπτομέρειες στάσεων και καταστάσεων...
Οφείλω όμως προς τον αναγνώστη που πάντα σέβομαι, ακόμη και όταν ¨κρίνομαι¨ υπερβολικός, να αναφέρω ότι:

Αυτό το πλάσμα δεν φαίνεται ούτε στην πρώτη ματιά ούτε στην ώρα της μάχης πως επαγγέλεται αυτό το λειτούργημα.
Και εκεί είναι και η μεθυστική κάβλα!

Αν της δώσεις φροντίδα σεβασμό και θετική ενέργεια θα λάβεις πολλαπλάσια οφέλη.
Προφανώς ταυτοποιείται ως FULL GFE και είναι τίμια και δοτική στα πάντα.
Δεν είναι αδιάφορη, δεν δυσφορεί, το στοματικό της το προσαρμόζει στα θέλω σου, πόζες όσες θες και όλα αυτά με τη χάρη αυτού του πλάσματος.

Δεν ενδείκνυται για μπάτσες και γενικά PSE καταστάσεις. Θεωρώ όμως ακόμη και για τον απαιτητικό, έχει το ειδικό βέλος στη φαρέτρα της.
Της το εύχομαι να πέσει σε καλά χέρια αν και πιστεύω, ακόμη και τα κακά θα συμπεριφερθούν ανάλογα της αξίας της...

Μετά από μια ώρα που κρατιόμουν σε επίπεδο αναμονής έκρηξης, ολοκλήρωσα σε κορυφαίο επίπεδο ηδονής νιώθοντας τη χαρά της που με έβλεπε να σπαρταράω για πάρτη της.
Πολύ γλυκιά μεσιέδες μου....

Το κερασάκι της τούρτας ήταν το ημίωρο που αγκαλίτσα μου κούρνιασε και είπαμε πολλά με χαμόγελα, γέλια, φιλιά χάδια και ότι άλλο περιτυλίγει μια ερωτική συνεύρεση.
Κάπου εκεί μου βγήκε να της σιγοτραγουδώ στο αυτάκι της, το επετειακό "Sweet dreams are made of this" της Annie Lennox από τα αγαπημένα της νιότης μου και τρελάθηκε γιατί της άρεσε πολύ που το άκουγε μικρή!
Εντάξει μην τρελαθούμε αγέννητη ήσουν της είπα!

Καθώς ετοιμαζόταν να αναχωρήσει τη χάζευα και την καμάρωνα! Σκεφτόμουν ότι τα γλυκά μου όνειρα, εκείνη τη στιγμή, ήταν φτιαγμένα από αυτή!

Φιληθήκαμε γλυκά, ερωτικά... Της υποσχέθηκα να την ξαναδώ πριν επιστρέψει στη Μόσχα.
Θέλω να το ξαναδώ αυτό το θηλυκό.. Και όχι μόνο μια φορά..

Με έκανε και ένιωσα πλήρης και πέρασα υπέροχα! Ένας άνθρωπος που κρύβει μέσα της θησαυρό!
Τυχερός που άκουσα την Άντζυ και εξερεύνησα τον θησαυρό..

Και έχει και συνέχεια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.210
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Zebu, George_1969 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού