Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η κοπέλα πραγματικά δε παίζεται...Δε δυσκολεύτηκα με το τι θα διαλέξω αλλά βοήθησε λίγο και η κοπέλα στο τηλ...Το meeting point εύκολο να κλειστει με δύο τρία μηνύματα στο χώρο μου.Εντυπωσιαζει με τη μία άλογο η γυναίκα ψηλή με style χαμόγελο φάση και ήρθα να σε τρελάνω...Γκόμενα ολοκληρωμένη όχι πιπινι που τώρα ξεπροβαλε...Εχει τα χιλιόμετρα στο κοντέρ και βαράει ακόμη κόφτη χωρίς μα και μου...Εξοπλισμός τα πάντα όλα...
Ζαρτιερικα πορνοεσωρουχα που της πάνε γάντι όλο το σύνολο είναι σκίσε με...!Έτσι και έγινε...Πίπα φοβερή που τα πήρε όλα μέσα μιλάμε τον εξαφάνισε...Deep throat full και εκεί πήρε και τα φλοκια.Στη δεύτερη παρτίδα μετά άρχισε πάλι πίπα που με καύλωσε και πέτυχε ανόρθωση ξανά.Η καύλα στήνεται φοβερά παίζει μπάλα δυνατή και αντέχει το δυνατό πήδημα.Δίνει το οκ για κωλο και μετά από λίγο σπρώξιμο πέταξα και τα δεύτερα...
Συνεπώς γενικό συμπέρασμα έμπειρη στη δουλειά το απόλυτο vfm για όποιον αντέχει τέτοιες περιπτώσεις.Επαναληψη ναι αν δε προκύψει πιπινι το μοναδικό μείον ότι με θέμα γλώσσα λίγο δυσκολεύεται αλλά την άλλη γλώσσα την παίζει μια χαρά που μας ενδιαφέρει οπότε από μένα ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
260€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, kwstasxat, North Sector και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού