Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Call-Girls 10110
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτεσινή συνάντηση με το κορίτσι στο σπίτι μου. Την είχα κλείσει για μια ώρα, οταν άνοιξε η πόρτα κ την είδα αμέσως το άλλαξα σε 2 ώρες. Πολύ γλυκιά ευγενική κ ακριβώς αυτό που βλέπεις στις φώτο. Μου έδωσε ένα πολύ ωραίο φιλί καθησαμε καναπέ κ ήπιαμε κρασάκι. Φορούσε ένα υπέροχο φόρεμα που αναδεικνύει τις καμπύλες της. Μελαχρινή με υπέροχα γατίσια μάτια ο κωλος ποίημα!!! Μιλάει άπταιστα αγγλικά οπότε τα είπαμε λίγο στην αρχή. Έχει επίπεδο δεν είναι τσολι! Μου έκανε ένα πολύ αισθησιακό streaptease κ μου πρότεινε να μπούμε μαζί στο μπάνιο εκεί τα είδα όλα!. Μπήκε στο μπάνιο κ έπαιζε με το ντουζ πάνω στο σώμα της μετά έσκυψε κ μου πήρε μια υπέροχη πιπα πολύ αισθησιακή κ εκεί βέβαια δεν άντεξα της τα έδωσα πάνω στις υπέροχες βυζαρες της! Μετά παίχτηκαν άλλοι 2 γύροι στο δωμάτιο έχασα το φως μου!!! Είναι επαγγελματίας αλλά ξέρει πως να σε ταξιδεψει!! Δεν μου είπε σε τίποτα όχι κ είναι γαμω τα παιδιά για παρεακι κ σεξ κ αγκαλίτσα κ φιλιά συνέχεια! Εννοείται θα την τιμήσω πάλι κ για περισσότερες ώρες! Συγχαρητήρια στο γραφείο άψογη συνεργασία κ συνεννόηση!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, chris moraitis, kouros60 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2021
Λίγο ύποπτη για 1η κριτικη μελους. Ολα τελεια τα βρηκες φιλε - κ ολογος σου προσεγμενος και χωρίς αισχρες λεξεις στην περιγραφη, ουτε πολλες πολλες λεπτομερειες, αποαυτες που προσεχει και ενδιαφερουν εναν γνησιο πουτανιάρη....ετσι και αντιληφθω οτι εισαι προμοτορας ....θα πε-θα-νωωω
10 Φεβρουαρίου, 2021
Καλησπέρα φίλε μου περιέγραψε μας λίγο τις υπηρεσίες της... δάχτυλα αφήνει για παράδειγμα;
Τα λεφτά τα παίρνει μπροστά;
10 Φεβρουαρίου, 2021
Με έφτιαξες ρε μπαγάσα αλλά μόλις είδα πρώτη κριτική λεω στηβ το νου σου.
10 Φεβρουαρίου, 2021
Να διευκρινίσω καταρχήν ότι είμαι άνω των 50 οπότε δεν συνηθίζω να περιγράφω τύπου σκίσε με στα βράχια! Η κοπέλα όπως έγραψα ήταν σε όλα δεκτική κ πολύ ερωτική που είναι για εμένα το πιο βασικό. Τα λεφτά τα πήρε στο τέλος κ να σημειωθεί επίσης ότι δεν καπνίζει!! Πολύ βασικό!!
10 Φεβρουαρίου, 2021
Έχω κι εγώ μία πελάτισσα που δεν καπνίζει αλλά πρέπει να έχει κλείσει τα 70...
11 Φεβρουαρίου, 2021
Να την χαίρεσαι κύριε Μακεδονα άλλωστε οι πιπες χωρίς δόντι είναι πάντα οι καλύτερες!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6